Zbiórka Pomóż ratować życie w okopach - miniaturka zdjęcia

Pomóż ratować życie w okopach Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóż ratować życie w okopach - zdjęcie główne

Pomóż ratować życie w okopach

543 917 zł  z 1 000 000 zł (Cel)
Wpłaciło 3 907 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Damian Duda - awatar

Damian Duda

Organizator zbiórki


Jesteśmy polskimi medykami pola walki znanymi jako grupa „W międzyczasie”. Od 2014 roku ratujemy rannych na froncie ukraińskich żołnierzy. Codziennie ryzykujemy własnym życiem, ponieważ wiemy, że nasi wschodni bracia walczą i giną za wolność całej Europy.  

Nasze zadania często wykonujemy pod ostrzałem, w odległości kilkuset, a czasem nawet kilkudziesięciu metrów od pozycji rosyjskich wojsk. Działamy nieodpłatnie, często na własny koszt. Potrzebny do pracy sprzęt medyczny, finansujemy dzięki Waszej pomocy. 

Chcąc wykorzystać nasze doświadczenie oraz sformalizować naszą działalność, podjęliśmy decyzję o powołaniu fundacji "W międzyczasie". Nazwa nawiązuje do dobrowolnego i ochotniczego charakteru naszych działań. Sam czas odgrywa kluczową rolę, w podejmowanej przez nas codziennie, walce o ludzkie życie.

Nasza misja nie kończy się jednak na ukraińskim froncie. Konflikt dał nam motywację do poszerzenia naszych działań. Chcemy organizować i koordynować pomoc humanitarną dla krajów dotkniętych konfliktami. Podejmujemy się budowania struktur pomocowych i ochronnych, a także prowadzenia specjalistycznych szkoleń dla organizacji i osób, które chcą pomagać w krajach objętych konfliktami lub klęskami żywiołowymi. Chcąc kontynuować naszą misję potrzebujemy Twojego wsparcia. Zebrane środki przeznaczymy głównie na:

• ubezpieczenie NNW na tereny objęte wojną. Pozwoli ono na leczenie w sytuacji ran bądź sprowadzenie naszych zwłok do kraju jeśli zginiemy. Obecnie koszt ubezpieczenia jest bardzo wysoki;

• remont posiadanych przez nas samochodów do ewakuacji medycznej oraz zakup nowych w sytuacji zniszczenia na froncie aktualnie używanych;

• zakup odzieży ochronnej oraz butów, które są cały czas zużywane w ciężkich frontowych warunkach;

• zakup środków łączności radiowej do bezpiecznej szyfrowanej łączności;

• uzupełnienie stale zużywanych środków medycznych;

• podniesienie naszej wiedzy i umiejętności poprzez specjalistyczne kursy;

• wyposażenie, wyszkolenie oraz przygotowanie nowych członków ekipy a także wynajem i organizację bazy szkoleniowej; 

• agregaty/generatory polowe, paliwo, prowiant, koszta noclegów oraz transportu w ramach działalności naszej grupy;

• rozwój oraz koszty funkcjonowania fundacji „w międzyczasie” w ramach której działa nasz zespół. 

W niepewnych, wojennych czasach chcemy promować polskie wartości: solidarność, wolność i odwagę. 

Za wolność naszą i Waszą!

Bojowi medycy grupy „W międzyczasie”

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Krzysztof - awatar

  Krzysztof

  26.09.2023
  26.09.2023

  Trzymajcie się

 • Grażyna - awatar

  Grażyna

  24.09.2023
  24.09.2023

  Dziękuję

 • Jarek z Torunia - awatar

  Jarek z Torunia

  23.09.2023
  23.09.2023

  Chwala bohaterom.

 • Maciej Popławski - awatar

  Maciej Popławski

  23.09.2023
  23.09.2023

  Czyny, nie słowa :)

 • Oskar - awatar

  Oskar

  23.09.2023
  23.09.2023

  Za Ukrainsko-Polska przyjazn i wolna Ukraine.

543 917 zł  z 1 000 000 zł (Cel)
Wpłaciło 3 907 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Damian Duda - awatar

Damian Duda

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3 907

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Sebastian S. - awatar
Sebastian S.
20
maja - awatar
maja
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
ELŻBIETA - awatar
ELŻBIETA
200
Malwina - awatar
Malwina
20
Krzysztof - awatar
Krzysztof
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anna - awatar
Anna
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij