Zbiórka Na ratunek okruszkom - inkubator - zdjęcie główne

Na ratunek okruszkom - inkubator

5 000 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 104 osoby
Zbiórka zakończona
 

Łapiemy, sterylizujemy, łapiemy, sterylizujemy i tak w kółko… Niestety, każdego roku rodzą się nowe: kruche, bezbronne, zdane na łaskę i niełaskę ludzi

Niektóre umierają w męczarniach. Niektóre rozjeżdżają samochody. Niektóre zabijają choroby. Niektóre tracą oczy przez koci katar, niektóre giną rozszarpane przez dzikie zwierzęta. Jeszcze inne zabijają ludzie... 

A niektóre z nich mają szczęście.

Tym „szczęściarzom” jesteśmy winni leczenie i opiekę.  Bywa, że musimy zastąpić im matkę. Bywa, że wyrywamy je ze szponów śmierci. Bywa, że nam się nie udaje, chociaż robimy co w naszej mocy…

Dlatego mamy kolejne marzenie: mieć fundacyjny inkubator

Taki, w którym noworodki będą mogły otrzymać leki w formie inhalacji. Taki, który umożliwi maleńkim kruszynkom przystosowanie się do tego świata. Taki, który będzie mógł pełnić funkcję komory tlenowej, w której nawet dorosłe zwierzę będzie mogło dojść do siebie po trudnym zabiegu lub które pomoże mu zachować życie w ciężkiej chorobie. Taki, który zwiększy szansę przeżycia tych stworzeń, które bez niego ich nie mają.

Obecnie pod naszą opieką przebywa sto kotów – nigdy nie mieliśmy tak wielu podopiecznych. Prawie połowa z nich to maluszki. 

Inkubator to dla nas ogromny wydatek, ale wierzymy, że z Waszą pomocą uda się nam go sfinansować. Kolejny raz składamy na Wasze ręce nasze marzenie o odmienianiu kociego losu. Bardzo prosimy, pomóżcie nam je spełnić.

Aktualizacje


 • Fundacja Przytul Kota - awatar

  Fundacja Przytul Kota

  27.09.20
  27.09.20

  Mamy i ją - komorę tlenową! Dzięki komorze jesteśmy w stanie udzielić pomocy w stanach ciężkiej niewydolności oddechowej. Możemy także za jej pomocą podawać leki wziewne niektórym zwierzakom. Mamy ogromną nadzieję, że nasz nowy nabytek uratuje niejedno życie. Jedno już uratował! 💪 Kochani, z całych serduszek dziękujemy za Wasze bezcenne wsparcie. Bez Was to wszystko nie byłoby możliwe. ❤️

  Zdjęcie aktualizacji 55 776

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.08.20
  28.08.20

  Angela, sto lat! :) Dzięki Tobie kociaki będą miały trochę lepiej ;)

 • Daniel - awatar

  Daniel

  10.08.20
  10.08.20

  trzeba pomagać . Każda złotóweczka się liczy...

 • Ania Brańka - awatar

  Ania Brańka

  06.08.20
  06.08.20

  Powodzenia

 • Aneta Gawron-Gawrońska - awatar

  Aneta Gawron-Gawrońska

  06.07.20
  06.07.20

  dziękuję, że jesteście i podziwiam

 • Arleta Andrzejak - awatar

  Arleta Andrzejak

  05.07.20
  05.07.20

  Powodzenia maluchy

5 000 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 104 osoby
Zbiórka zakończona
 

Wpłaty: 104

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Iwona - awatar
Iwona
43
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ania - awatar
Ania
20
Anonim - awatar
Anonim
20
Jola - awatar
Jola
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monika Gabler - awatar
Monika Gabler
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij