Zbiórka Leczenie Skina - zdjęcie główne

Leczenie Skina

702 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób

Kupka lichego futra leżała na chodniku, tuż przy ruchliwej drodze. Pierwsza myśl Wioli była taka, że ktoś potrącił biedaka i on nie żyje. Ciągle przecież mija się zaschnięte truchła zwierząt, zabitych przez samochody. Ale Wiola, mimo wszystko zahamowała i wyskoczyła z auta najprędzej, jak się dało. Gdy dobiegła do niego i zagadała — futerko otworzyło oczy i zaczęło mruczeć.

Ufny, spragniony kontaktu z człowiekiem kocurek na pewno kiedyś był „czyjś”. Czy stracił dom ze względu na chorą skórę, czy może zawędrował zbyt daleko od domu w poszukiwaniu miłosnych przygód… Nie dowiemy się tego pewnie już nigdy. Jednak jego stan wskazuje na zaniedbanie, brak jakiejkolwiek opieki czy troski. On kocha całym serduszkiem wszystkich ludzi, natomiast jego nie kocha już nikt. Wiola nie mogła zostawić kociaka w tak złym stanie, w takim niebezpiecznym miejscu. I w ten sposób łysolek trafił do nas.

Kociak jest niewykastrowany, mimo że ma już około 5 lat. Stan jego zębów jest fatalny i wymaga jak najszybszej interwencji, zaś skóra… Skin rozdrapuje ją do krwi. Mimo podanych leków, które zwykle łagodzą świąd, ten kolega drapie się nadal, rozdrapując stare strupy i robiąc sobie nowe rany. Na szyi i głowie ma miejsca zupełnie pozbawione sierści, zaś na tylnych łapach i ogonie, odbarwił się z koloru czarnego na rudy.

Skin ma także świerzbowca w uszach, który również powoduje duży dyskomfort i z pewnością — zachęca do jeszcze intensywniejszego drapania. Skórę diagnozujemy, ale równocześnie leczymy, żeby jak najszybciej przynieść ulgę udręczonemu pacjentowi. Walczymy z pasożytami wewnętrznymi i zewnętrznym, podajemy witaminy oraz najbardziej wartościową karmę, jaką mamy.

Skin jest przekochanym miziakiem. Kiedy tylko dotkniemy jego uszka, on mruczy na cały głośnik.

Zbieramy na pokrycie kosztów leczenia i profilaktykę tego misia.

Aktualizacje


 • Fundacja Przytul Kota - awatar

  Fundacja Przytul Kota

  25.08.2022
  25.08.2022

  Skin nam pięknieje. Zastosowana kuracja przeciwpasożytnicza przynosi spodziewany efekt. Kocur mniej się drapie, strupy — goją, a futerko odrasta. Kuracja jeszcze potrwa, ponieważ chodzi o to, by za jakiś czas inwazja nie nawróciła, jednak jesteśmy dobrej myśli. Oprócz typowych lekarstw Skinek otrzymuje także suplementy oraz wysokomięsną karmę, żeby jak najszybciej nadrobił niedobory i mógł się cieszyć pełnią zdrowia. Z całego serca dziękujemy za pomoc dla tego kotka. Dzięki Wam on już wolniutko rozgląda się za domkiem i jakimś mądrym człowiekiem, który go pokocha i nigdy nie opuści. Dziękujemy!

  Zdjęcie aktualizacji 100 762

Komentarze


 • Iwona - awatar

  Iwona

  06.08.2022
  06.08.2022

  Walcz koteczku ❤️❤️

702 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób

Wpłaty: 13

PeKaw - awatar
PeKaw
100
Iwona - awatar
Iwona
40
Rhatsu - awatar
Rhatsu
10
Ludwik Rey - awatar
Ludwik Rey
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Siena - awatar
Siena
200
Kkkkk - awatar
Kkkkk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magdalena Trojanowska - awatar
Magdalena Trojanowska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij