Zbiórka Dla Ani RESKA z Powiatu Puckiego - zdjęcie główne

Dla Ani RESKA z Powiatu Puckiego

118 410 zł z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 137 osób
Zbiórka zakończona
 
Paweł Wicka - awatar

Paweł Wicka

Organizator zbiórki

Szanowni Państwo, znajomi i tu i na FB i innych portalach społecznościowych i Ci moi, prywatni. Zapewne wiecie jak dobrze się pomaga gdy są tego efekty i one przerosły najśmielsze moje oczekiwania i dzisiaj wiem, ze to dzięki Wam Rafał Ratownik Medyczny ma na podstawowe potrzeby i wiem od niego, że ty Wy jesteście tą siłą! 

Ale teraz mamy o wiele większe zadanie, o którym Wam pokrótce napiszę... Przyszedł do mnie pewien Pan, Bronek mu na imię a jest ojcem super dziewczyny i ze łzami w oczach poprosił mnie o pomoc w napisaniu i zorganizowaniu zbiórki pieniędzy aby uratować jego ukochaną córkę... Nie wahałem się ani chwili, poprosiłem o szczegóły i dlatego piszę do wszystkich WAS, ludzi o szlachetnym sercu; zbieramy dla ANI na konsultację,  leczenie i pobyt w klinice w USA

To właśnie Ania i jej pasja 

A tu mamy Anię z najcudowniejszą istotą na świecie- córeczką Martynką

To klinika W Pensylwanii USA

A to człowiek, który podjął się leczenia Anny

A teraz tekst mamy i taty Ani kierowany do Was wszystkich kochani

Witamy serdecznie 

Nasza córka Anna ma zaledwie 33 lata, jest zoną wspaniałego zięcia Grzesia mamą naszej kochanej wnuczki Martynki i w nieoczekiwany i spadający jak grom z nieba sposób została zmuszona przez los do podjęcia walki, a walki najważniejszej a zarazem najbardziej żmudnej, bo to walka z GLEJAKIEM IV stopnia!!! Wszystko zaczęło się 15 marca tego roku. Ania była na zakupach jak przystoi na Panią domu i w sklepie w pewnym momencie poczuła się bardzo źle i zemdlała, personel w wywiadzie potwierdził, ze był to pierwszy napad epileptyczny a Ania nigdy wcześniej takich incydentów nie miała... karetka, szpital i na oddziale neurologii w trybie pilnym wykonano diagnostykę wysokospecjalistyczną ( Rezonans Magnetyczny głowy) i o zgrozo!!! Wyrok? Diagnoza: "Guz na lewej półkuli mózgu". Nie wiedząc nic na temat takiego rozpoznania udała się do lekarza specjalisty na konsultację, a ten niezwłocznie skierował Naszą Anię do Szpitala Copernicus w Gdańsku celem wykonania zabiegu operacyjnego. W oczekiwaniu na operację  i potem na wyniki histopatologiczne Ania wzięła ze sobą książkę ś.p. Jana Kaczkowskiego  " Szału nie ma jest rak". a niektórzy nawet to się śmiali , że fajną  lekturę sobie wzięła i coś w tej książce ją zmobilizowało do trudnej walki bo histopatologiczny wynik był okrutny! " TOŁDI" ( tak córcia nazwała tego paskudę) to trudny przeciwnik Ani, ale niech nie myśli, ze coś wskóra bo nasza Ania podjęła rękawicę i ma zamiar go bezwarunkowo pokonać!

Oczywiście my jako rodzice wiemy, że córka Nasza się nie podda i wspomagamy jak tylko możemy wraz z jej mężem Grzesiem, poszukujemy wsparcia  i dlatego widząc pozytywną  reakcję na apel Pana Pawła związanej z Ratownikiem Rafałem po wypadku karetki, uwierzyliśmy, że uda się zebrać pieniążki na leczenie naszej kochanej córci. A teraz my potrzebujemy pomocy aby  aby ją uratować i dlatego zwracamy się z ogromną prośbą do wszystkich tych, którzy w jakikolwiek sposób zechcą się Przyłączyć dp pozyskania celu." 


To Bronek i Krystyna , rodzice Ani

..... Mama Ani pracuje w Puckim Hospicjum, tata to zawodowy ale już emerytowany strażak PSP i obecnie dorabia na przewozach medycznych w karetce aby zarobione pieniądze przekazać na leczenie Anny, ale życia mu nie starczy aby zebrać taką kwotę. Koszt wizyty i całego leczenia w USA to około 400 tysięcy , więc musimy pomóc Ani i odpowiedzmy chóralnie , ze damy z siebie tyle ile możemy, liczę na Waszą hojność i z góry dziękuję w imieniu Ani i jej rodziców, pozdrawiam, Paweł Wicka


Komentarze


 • Renata Nowicka - awatar

  Renata Nowicka

  27.11.18
  27.11.18

  Dużo zdrowia i pozytywnej energii.

 • Krystyna Zelewska - awatar

  Krystyna Zelewska

  24.09.18
  24.09.18

  Dużo zdrówka i powodzenia w walce

 • Zofia Hoth - awatar

  Zofia Hoth

  24.09.18
  24.09.18

  Wstan i walcz!!!! Jestem z Wami

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  14.09.18
  14.09.18

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Lidia Jeka - awatar

  Lidia Jeka

  13.09.18
  13.09.18

  Licytacja ciasto

118 410 zł z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 137 osób
Zbiórka zakończona
 
Paweł Wicka - awatar

Paweł Wicka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 137

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
18
Milena M-W - awatar
Milena M-W
25
Patrycja - awatar
Patrycja
10
Artur - awatar
Artur
5
Mariusz Buszmann - awatar
Mariusz Buszmann
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij