Zbiórka Dla Ani RESKA z Powiatu Puckiego - zdjęcie główne

Dla Ani RESKA z Powiatu Puckiego

118 410 zł  z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 137 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Paweł Wicka - awatar

Paweł Wicka

Organizator zbiórki

Szanowni Państwo, znajomi i tu i na FB i innych portalach społecznościowych i Ci moi, prywatni. Zapewne wiecie jak dobrze się pomaga gdy są tego efekty i one przerosły najśmielsze moje oczekiwania i dzisiaj wiem, ze to dzięki Wam Rafał Ratownik Medyczny ma na podstawowe potrzeby i wiem od niego, że ty Wy jesteście tą siłą! 

Ale teraz mamy o wiele większe zadanie, o którym Wam pokrótce napiszę... Przyszedł do mnie pewien Pan, Bronek mu na imię a jest ojcem super dziewczyny i ze łzami w oczach poprosił mnie o pomoc w napisaniu i zorganizowaniu zbiórki pieniędzy aby uratować jego ukochaną córkę... Nie wahałem się ani chwili, poprosiłem o szczegóły i dlatego piszę do wszystkich WAS, ludzi o szlachetnym sercu; zbieramy dla ANI na konsultację,  leczenie i pobyt w klinice w USA

To właśnie Ania i jej pasja 

A tu mamy Anię z najcudowniejszą istotą na świecie- córeczką Martynką

To klinika W Pensylwanii USA

A to człowiek, który podjął się leczenia Anny

A teraz tekst mamy i taty Ani kierowany do Was wszystkich kochani

Witamy serdecznie 

Nasza córka Anna ma zaledwie 33 lata, jest zoną wspaniałego zięcia Grzesia mamą naszej kochanej wnuczki Martynki i w nieoczekiwany i spadający jak grom z nieba sposób została zmuszona przez los do podjęcia walki, a walki najważniejszej a zarazem najbardziej żmudnej, bo to walka z GLEJAKIEM IV stopnia!!! Wszystko zaczęło się 15 marca tego roku. Ania była na zakupach jak przystoi na Panią domu i w sklepie w pewnym momencie poczuła się bardzo źle i zemdlała, personel w wywiadzie potwierdził, ze był to pierwszy napad epileptyczny a Ania nigdy wcześniej takich incydentów nie miała... karetka, szpital i na oddziale neurologii w trybie pilnym wykonano diagnostykę wysokospecjalistyczną ( Rezonans Magnetyczny głowy) i o zgrozo!!! Wyrok? Diagnoza: "Guz na lewej półkuli mózgu". Nie wiedząc nic na temat takiego rozpoznania udała się do lekarza specjalisty na konsultację, a ten niezwłocznie skierował Naszą Anię do Szpitala Copernicus w Gdańsku celem wykonania zabiegu operacyjnego. W oczekiwaniu na operację  i potem na wyniki histopatologiczne Ania wzięła ze sobą książkę ś.p. Jana Kaczkowskiego  " Szału nie ma jest rak". a niektórzy nawet to się śmiali , że fajną  lekturę sobie wzięła i coś w tej książce ją zmobilizowało do trudnej walki bo histopatologiczny wynik był okrutny! " TOŁDI" ( tak córcia nazwała tego paskudę) to trudny przeciwnik Ani, ale niech nie myśli, ze coś wskóra bo nasza Ania podjęła rękawicę i ma zamiar go bezwarunkowo pokonać!

Oczywiście my jako rodzice wiemy, że córka Nasza się nie podda i wspomagamy jak tylko możemy wraz z jej mężem Grzesiem, poszukujemy wsparcia  i dlatego widząc pozytywną  reakcję na apel Pana Pawła związanej z Ratownikiem Rafałem po wypadku karetki, uwierzyliśmy, że uda się zebrać pieniążki na leczenie naszej kochanej córci. A teraz my potrzebujemy pomocy aby  aby ją uratować i dlatego zwracamy się z ogromną prośbą do wszystkich tych, którzy w jakikolwiek sposób zechcą się Przyłączyć dp pozyskania celu." 


To Bronek i Krystyna , rodzice Ani

..... Mama Ani pracuje w Puckim Hospicjum, tata to zawodowy ale już emerytowany strażak PSP i obecnie dorabia na przewozach medycznych w karetce aby zarobione pieniądze przekazać na leczenie Anny, ale życia mu nie starczy aby zebrać taką kwotę. Koszt wizyty i całego leczenia w USA to około 400 tysięcy , więc musimy pomóc Ani i odpowiedzmy chóralnie , ze damy z siebie tyle ile możemy, liczę na Waszą hojność i z góry dziękuję w imieniu Ani i jej rodziców, pozdrawiam, Paweł Wicka


Komentarze


 • Renata Nowicka - awatar

  Renata Nowicka

  27.11.2018
  27.11.2018

  Dużo zdrowia i pozytywnej energii.

 • Krystyna Zelewska - awatar

  Krystyna Zelewska

  24.09.2018
  24.09.2018

  Dużo zdrówka i powodzenia w walce

 • Zofia Hoth - awatar

  Zofia Hoth

  24.09.2018
  24.09.2018

  Wstan i walcz!!!! Jestem z Wami

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  14.09.2018
  14.09.2018

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Lidia Jeka - awatar

  Lidia Jeka

  13.09.2018
  13.09.2018

  Licytacja ciasto

118 410 zł  z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 137 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Paweł Wicka - awatar

Paweł Wicka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 137

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
18
Milena M-W - awatar
Milena M-W
25
Patrycja - awatar
Patrycja
10
Artur - awatar
Artur
5
Mariusz Buszmann - awatar
Mariusz Buszmann
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij