Zbiórka Gibonka - zdjęcie główne

Gibonka

1 000 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób

Jej niesamowite oczy są ślepe. Gdy do nas trafiła, instynktownie poszukiwała zacisznego kąta, w którym mogłaby zniknąć. Gibonka się boi. Je tylko, gdy nas nie ma w pobliżu. Nie miauczy, nie warczy… Gdyby to od niej zależało – chyba przestałaby oddychać. Przeczekuje naszą obecność, by dalej sobie po cichutku trwać. By cierpieć w spokoju. Jednak my wiemy, że w tej skorupce mieszka kicia spragniona miziania, tulenia i miłości. Że jeśli damy jej troszkę czasu i poprawimy jej stan ogólny, gdy się lepiej poczuje – pokaże nam jak mocno potrafi kochać, głośno mruczeć i piękne baranki strzelać.

Mała obecnie przebywa na obserwacji w lecznicy. Dostaje leki na nadciśnienie i chore nerki. Zbieramy na jej diagnostykę, lecznicę, lekarstwa… Zbieramy dla Gibonki.

Aktualności


 • Fundacja Przytul Kota - awatar

  Fundacja Przytul Kota

  24.11.19
  24.11.19

  Podczas dokładnego badania okulistycznego dowiedzieliśmy się, że Gibonka ma oczy jak kot, który choruje na nerki i wysokie ciśnienie obwodowe. Możliwe, że gdyby wcześniej była leczona na te schorzenia – jej oczy działałyby do dziś, lecz zwykle koty tak skrzętnie maskują swoje choroby, że często, nawet dobrze zaopiekowane zwierzątka tracą wzrok przy chorych nerkach i nadciśnieniu… W przedniej komorze oka lewego pani doktor dojrzała wylew i zaleciła kropelki, które mają przyspieszyć zresorbowanie krwiaka. Gibonka już do końca życia będzie dostawała leki na nadciśnienie i nerki, a wzroku nie odzyska. Mamy nadzieję, że mimo wszystko uda się nam znaleźć dom dla tej wystraszonej pchełki. Że ktoś ulituje się nad tym niewidomym, zalęknionym stworkiem. Bardzo dziękujemy za Waszą pomoc dla Gibonki. Tylko dzięki niej staruszka ma zapewnioną opiekę lekarską oraz szanse na spokojną starość.

  Zdjęcie aktualności 40 278

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.10.19
  31.10.19

  Powodzenia Gibonko :*

 • Piotr Pytyński - awatar

  Piotr Pytyński

  31.10.19
  31.10.19

  Trzymaj się kitku 😽

1 000 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób

Wpłaty: 21

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
242
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Kasia - awatar
Kasia
20
Piotr Pytyński - awatar
Piotr Pytyński
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Karina Woźniak - awatar
Karina Woźniak
33

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij