Sara Słociuk - awatar

Sara Słociuk

Organizator zbiórki

Jesteśmy córkami Bohdana Słociuka, zbieramy fundusze na zakup C-EYE (cyber oko). Sprzęt ten jest niezbędny do komunikowania się z osobami po urazach głowy takim jak ma nasz tata. Dwa razy podejmowaliśmy próbę komunikacji z nim poprzez C-EYE podczas których tata wykazywał chęć współpracy z nami i duze zainteresowanie.

24 marca 2017r. 

Nasz tata uległ poważnemu wypadkowi, spadając ze schodów oderzył głową w posadzkę. Z powodu braku miejsc w Gryfickim OIT, został przewieziony do Koszalina. Tam spędził 3 miesiące z czego dwa miesiace był w śpiączce pourazowej. Gdy tylko stan się poprawił, nasz tata został przeniesiony na Neurochirurgie. Przebyłwal tam 2,5 miesiąca. Jego stan był naprawdę dobry. Po konsultacji szpital Koszalin- szpital Gryfice nasz tata dostał się na oddział rehabilitacji. Lecz długo tam nie został ponieważ, juz w pierwszej dobie został nakarmiony zbyt szybko i dostał zachłystowego zapalenia płuc a następnie, sepsy, wstrząsu. Następnie trafił na Gryficki OIT gdzie spędził 4 miesiące. Po tym czasie trafił spowrotem do Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie na oddział neurochirurgii i tam spędził następne 3 miesiące. Po Koszalinie trafił do wspaniałego ośrodka „Leśna Polana” w Gryficach. Dzieki świetnemu personelowi Bohdan zaczynał znów podejmować  próbę komunikacji ze światem. Aktualnie tata jest w domu, przez porażone gardło nie możemy narazie usunąć mu rurki tracheostomijnej ale nie poddajemy się i robimy próby i dlatego na dzień dzisiejszy prosimy o pomoc dofinansowani sprzętu dla taty w celu komunikowania się z rodzina i wyrażenia swoich potrzeb i myśli. „Być zamkniętym w swoim ciele jest gorsze od śmierci”.

Dziękujemy za okazane serce i pomoc. 


Wybierz kwotę

Komentarze

  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    15.10.18
    15.10.18

    Powodzenia, na pewno jest dumny z takiej rodziny!

Sara Słociuk - awatar

Sara Słociuk

Organizator zbiórki

Wpłaty - 38

Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
JANINA DOBRZYŃSKA - awatar
100
JANINA DOBRZYŃSKA
Bolesław Szymala - awatar
100
Bolesław Szymala
Patrycja - awatar
5
Patrycja
Natalia K. - awatar
20
Natalia K.
Anonim - awatar
200
Anonim
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Edyta M. - awatar
20
Edyta M.

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.