Zbiórka Bohdan Słociuk - zdjęcie główne

Bohdan Słociuk

10 005 zł z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 369 osób
Wpłać teraz
 
Sara Słociuk - awatar

Sara Słociuk

Organizator zbiórki

Dzień Dobry, nazywam się Bohdan Słociuk

24 marca 2017 roku uległem poważnemu wypadkowi, miałam krwiaka mózgu i leżałem w Wojewódzkim szpitalu w Koszalinie paręnaście dni w śpiączce, lekarze nie dawali mi żadnych szans na przeżycie.. dawali mi zaledwie 30%.. Ja jednak postanowiłem walczyć dla siebie i rodziny, która była przy mnie każdego dnia i o mnie walczyła.. Ciężka rehabilitacja, dużo łez i potu, przyczyniły się do tego, ze zacząłem jeść, mówić i o własnych siłach stawać na nogach, to było cos cudownego kiedy widziałem, ze moja rodzina jest szczęśliwa wraz ze mną i każdy moj mały krok, dla nich był czymś wielkim.. To był cudowny okres w którym każdy był szczęśliwy i każdy miał sile aby walczyć.. 

Teraz zaczyna się mniej przyjemna historia, 6-go czerwca 2017 roku  przyjechałem na oddział rehabilitacji w szpitalu w Gryficach, kiedy byłem na oddziale i przede mną stanął lekarz, miałem sile aby mu podac rękę i się przywitać, jednak Pan Doktor x zlekceważył to i spojrzał się na mnie jak na nic znaczącego człowieka, potraktował jak mnie jak powietrze. Byłem tam zaledwie dobę, Panie pielęgniarki nakarmiły mnie zupą i zalały mi płuca, przez co się dusiłem.. kiedy rodzina przyjechała byłem cały siny, miałem drgawki i byłem cały spocony-umierałem, Panie pielęgniarki nic sobie z tego nie zrobiły i nawet nie chciały zawiadomić lekarza dyżurującego, moja żona musiała sama po niego dzwonić i ubiegać się o to aby przyjechał do pacjenta, w końcu po długich namowach Pan Doktor x raczył przyjechać. Zabrali mnie wtedy na oddział wewnętrzny w stanie ciężkim, krytycznym..  Saturacja wciąż mi spadała doszło do 74, kiedy normalna saturacja człowieka wynosi około 99-100.. moja rodzina walczyła o to aby podłączyli mnie do respirator a ponownie lekarz x, odpowiedział, ze oni się posiadają takich sprzętów na tym oddziale, mimo, ze juz miałem niedotlenienie mózgu a saturacja była coraz niższa aż w końcu miałem 50%, wtedy o 5 nad ranem nagle znalazł się sprzęt (respirator) i zostałem do niego podłączony

Później trafiłem na oiom w stanie bardzo ciężkim, miałem wodogłowie, którego nie mogli wykryć, odleżynę o której nie powiadomili mojej rodziny i wiele innych bakterii. Stamtąd trafiłem na neurologie, gdzie zapomnieli mnie „odśluzowac” zacząłem się dusić i ponownie umarłem,  reanimowali-tego nikt nie wie ile czasu, potem nastąpiło kolejne niedotlenienie mózgu-poraz kolejny trafiłem na oiom..

Dzięki zaniedbaniom w Gryfickim szpitalu, moje ciało odmawia mi posłuszeństwa, jednak bardzo chciałbym wrócić do Żony, dzieci i wnuków, aktualnie przebywam w ośrodku opiekuńczo-rehabilitacyjnym „Leśna Polana” gdzie koszt miesięczny mojego utrzymania wynosi 6,500 tysiąca.

Dziękuje za każdą złotówkę i mam nadzieje, ze podziękuje wam osobiście.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.04.20
  10.04.20

  Powrotu do zdrowia :)

 • Gosia - awatar

  Gosia

  15.03.20
  15.03.20

  Zdrówka dla taty!❤️😔

 • Klaudia Skorulska - awatar

  Klaudia Skorulska

  12.03.20
  12.03.20

  Życzę szybkiego powrotu do zdrowia 😊😊

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.01.20
  28.01.20

  Trzymaj się!

 • Pablo Escobar - awatar

  Pablo Escobar

  30.12.19
  30.12.19

  bog z tobą

10 005 zł z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 369 osób
Wpłać teraz
 
Sara Słociuk - awatar

Sara Słociuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 369

Aleksandra - awatar
Aleksandra
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ania Dąbrowska - awatar
Ania Dąbrowska
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magda H - awatar
Magda H
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij