Zbiórka Bohdan Słociuk - zdjęcie główne

Bohdan Słociuk

10 005 zł z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 369 osób
Wpłać teraz
 
Sara Słociuk - awatar

Sara Słociuk

Organizator zbiórki

Dzień Dobry, nazywam się Bohdan Słociuk

24 marca 2017 roku uległem poważnemu wypadkowi, miałam krwiaka mózgu i leżałem w Wojewódzkim szpitalu w Koszalinie paręnaście dni w śpiączce, lekarze nie dawali mi żadnych szans na przeżycie.. dawali mi zaledwie 30%.. Ja jednak postanowiłem walczyć dla siebie i rodziny, która była przy mnie każdego dnia i o mnie walczyła.. Ciężka rehabilitacja, dużo łez i potu, przyczyniły się do tego, ze zacząłem jeść, mówić i o własnych siłach stawać na nogach, to było cos cudownego kiedy widziałem, ze moja rodzina jest szczęśliwa wraz ze mną i każdy moj mały krok, dla nich był czymś wielkim.. To był cudowny okres w którym każdy był szczęśliwy i każdy miał sile aby walczyć.. 

Teraz zaczyna się mniej przyjemna historia, 6-go czerwca 2017 roku  przyjechałem na oddział rehabilitacji w szpitalu w Gryficach, kiedy byłem na oddziale i przede mną stanął lekarz, miałem sile aby mu podac rękę i się przywitać, jednak Pan Doktor x zlekceważył to i spojrzał się na mnie jak na nic znaczącego człowieka, potraktował jak mnie jak powietrze. Byłem tam zaledwie dobę, Panie pielęgniarki nakarmiły mnie zupą i zalały mi płuca, przez co się dusiłem.. kiedy rodzina przyjechała byłem cały siny, miałem drgawki i byłem cały spocony-umierałem, Panie pielęgniarki nic sobie z tego nie zrobiły i nawet nie chciały zawiadomić lekarza dyżurującego, moja żona musiała sama po niego dzwonić i ubiegać się o to aby przyjechał do pacjenta, w końcu po długich namowach Pan Doktor x raczył przyjechać. Zabrali mnie wtedy na oddział wewnętrzny w stanie ciężkim, krytycznym..  Saturacja wciąż mi spadała doszło do 74, kiedy normalna saturacja człowieka wynosi około 99-100.. moja rodzina walczyła o to aby podłączyli mnie do respirator a ponownie lekarz x, odpowiedział, ze oni się posiadają takich sprzętów na tym oddziale, mimo, ze juz miałem niedotlenienie mózgu a saturacja była coraz niższa aż w końcu miałem 50%, wtedy o 5 nad ranem nagle znalazł się sprzęt (respirator) i zostałem do niego podłączony

Później trafiłem na oiom w stanie bardzo ciężkim, miałem wodogłowie, którego nie mogli wykryć, odleżynę o której nie powiadomili mojej rodziny i wiele innych bakterii. Stamtąd trafiłem na neurologie, gdzie zapomnieli mnie „odśluzowac” zacząłem się dusić i ponownie umarłem,  reanimowali-tego nikt nie wie ile czasu, potem nastąpiło kolejne niedotlenienie mózgu-poraz kolejny trafiłem na oiom..

Dzięki zaniedbaniom w Gryfickim szpitalu, moje ciało odmawia mi posłuszeństwa, jednak bardzo chciałbym wrócić do Żony, dzieci i wnuków, aktualnie przebywam w ośrodku opiekuńczo-rehabilitacyjnym „Leśna Polana” gdzie koszt miesięczny mojego utrzymania wynosi 6,500 tysiąca.

Dziękuje za każdą złotówkę i mam nadzieje, ze podziękuje wam osobiście.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.04.20
  10.04.20

  Powrotu do zdrowia :)

 • Gosia - awatar

  Gosia

  15.03.20
  15.03.20

  Zdrówka dla taty!❤️😔

 • Klaudia Skorulska - awatar

  Klaudia Skorulska

  12.03.20
  12.03.20

  Życzę szybkiego powrotu do zdrowia 😊😊

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.01.20
  28.01.20

  Trzymaj się!

 • Pablo Escobar - awatar

  Pablo Escobar

  30.12.19
  30.12.19

  bog z tobą

10 005 zł z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 369 osób
Wpłać teraz
 
Sara Słociuk - awatar

Sara Słociuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 369

Aleksandra - awatar
Aleksandra
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ania Dąbrowska - awatar
Ania Dąbrowska
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magda H - awatar
Magda H
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij