Zbiórka Ona i jej stado. Jej stado i ona - zdjęcie główne

Ona i jej stado. Jej stado i ona

1 785 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Stado półdzikich kotów.
 Stado chorych kotów.
 Stado głodnych kotów.
 Stado kotów zamarzających.
 I Ona — ich opiekunka — osoba bezdomna.
 Dzieli się ze swoim stadem czym może. Stado jest jej Rodziną. Ona mieszka w rozpadającej się ruderze. One mieszkają w jej rozpadającym się łóżku. Szczególnie teraz — gdy zimno — mieszkają częściej i bardziej. Bardziej się tulą do Niej i do siebie w brudnej pościeli. Mrużą oczy, gdy Ona rozpala w rozklekotanej kozie. Dym drażni im oczy i nosy. Ale zostaną tu. Zostaną, bo to ich dom. Bo Ona jest ich, a one — jej. Pragniemy im pomóc. Złapaliśmy i zabezpieczyliśmy cztery koty, które teraz są pod opieką weterynarza. Leczymy infekcje dróg oddechowych i świerzb. Jeden kocurek ma guza w przewodzie słuchowym. Walczymy z pasożytami. Zawozimy jedzenie. Do złapania, wyleczenia i kastracji jest jeszcze co najmniej piątka. Ale musimy poczekać. Musimy zebrać fundusze na leczenie, karmę, kastracje i pobyt w lecznicy obecnych i przyszłych pacjentów ze stada. Musimy poczekać aż mróz zelżeje, by Ona nie była sama. Musimy szanować Jej zdanie. Mamy nadzieję, że w najbliższej przyszłości pozwoli nam złapać i wyleczyć resztę swoich jedynych, prawdziwych przyjaciół. 

Mamy nadzieję, że z Waszą pomocą uda nam się ocalić tą nietypową, ale bardzo potrzebującą Rodzinę.

*środki niewykorzystane na wskazany cel będą przeznaczone na cele statutowe Fundacji Przytul Kota.


Aktualizacja (19.03.2018) Do tej pory złapaliśmy kolejne cztery koty. Wśród nich są dwie kotki z dużymi brzuszkami. Niestety jeden z kocurków złapanych na początku bardzo się pochorował, prawdopodobnie ma problemy z płucami. Wszystkie koty są w lecznicy pod czujnym okiem Pani Weterynarz. Do złapania został nam już tylko jeden kotek. Nawet nie wiemy czy to on czy ona... Poniżej zamieszczamy zdjęcia nowych kotków: Aktualizacja (26.03.2018) Kilka dni temu odszedł jeden z kocurków Aliny przebywających w lecznicy. Odszedł pomimo troskliwej opieki i szybkiej interwencji Pani Doktor. Objawy przed śmiercią kotka wskazywały na zator. Żegnaj Panie Kocie. 

Aktualizacja (14.04.2018) Koty Aliny przebywają już w Mruczarni. Po uzgodnieniu z Aliną ustaliliśmy, że kotki do niej nie wrócą, ponieważ ona nie może zapewnić im opieki, regularnych wizyt u weterynarza itd. Była to dla nas bardzo trudna decyzja. Alina w nowym miejscu będzie miała dwa koty dochodzące, koty które mieszkają u jej mamy. 


1 785 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 41

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Renata - awatar
Renata
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Artur - awatar
Artur
20
Grzegorz Błaszczyk - awatar
Grzegorz Błaszczyk
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij