Zbiórka Gucio - zdjęcie główne

Gucio

1 515 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 61 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Gucio ma pchły i wszoły. Gucio ma ranę na łokciu i jest odwodniony. Gucio ma wystające kości i brzydką, posklejaną sierść. Gucio ma świerzb i dziwne "cosie" na skórze, może od pcheł. Ale najgorsze jest to, że Gucio ma niewydolność trzustki, anemię i zaburzenia elektrolitowe. 

Gucio poza tym ma duuuuże pokłady miłości do człowieka i nadzieję w bursztynowych oczach. Nadzieję na życie. Kocurek długo musiał nie jeść i błąkać się po osiedlowych uliczkach. Ta tułaczka mogła skończyć się tragicznie.Gucio miał przeogromne szczęście, że ukrytego pod zaparkowanymi autami wypatrzyła wolontariuszka fundacji. Oczywiście, jak na wolontariusza przystało, zaopatrzona w koci niezbędnik: kontener, jedzonko i wodę, bez chwili namysłu zapakowała kota do samochodu. Gucio już bezpieczny, siedzi sobie w szpitaliku i podłączony do kroplówki ładuje akumulatorki. Stan Gucia jest dość poważny i dlatego, jak już troszkę się nasz Gucio podładuje, zabierzemy go na USG. Oby nic więcej biedny Gucio nie miał. To wszystko co ma, to i tak za dużo jak na jednego, młodego kota. 

Gucio ma trochę ponad roczek i całe życie przed nim. Będziemy walczyć o kocurka. Niech dla Gucia ponownie wyjdzie słońce. Czyż nie zasłużył na to po tym wszystkim co go spotkało?.

Aktualizacje


 • Fundacja Przytul Kota - awatar

  Fundacja Przytul Kota

  02.06.2019
  02.06.2019

  Gucio ostatnio spędził parę nocy w lecznicy. Miał badaną krew, a potem pojechał na USG brzuszka. I chociaż badania krwi młodzieniaszka wskazywały na nieznaczną, bo nieznaczną, ale jednak – poprawę stanu, to USG oraz widoki w kuwecie, potwierdziły nasze przypuszczania. Trzustka Gucia jest chora. Diagnoza brzmi: triaditis. To taka skojarzona niewydolność, sąsiadujących ze sobą narządów: jelit, trzustki i dróg żółciowych.
  Rudy będzie dostawał leki przeciwzapalne oraz preparaty wspierające pracę narządu. W niedługim czasie powtórzymy badania, by upewnić się czy zastosowana terapia przynosi spodziewane efekty.

  Zdjęcie aktualizacji 32 263

Komentarze


 • Piotr Pytyński - awatar

  Piotr Pytyński

  04.07.2019
  04.07.2019

  Zdrowiej szybciutko 😽

 • Karina Woźniak - awatar

  Karina Woźniak

  04.07.2019
  04.07.2019

  Zdrowiej Guciu :)

 • Izah - awatar

  Izah

  03.06.2019
  03.06.2019

  Trzymam za ciebie kciuki, Guciu! :-*

1 515 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 61 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 61

Michał - awatar
Michał
20
wmeg - awatar
wmeg
20
MARCIN SZYMKE - awatar
MARCIN SZYMKE
50
A. Stelmachowska - awatar
A. Stelmachowska
50
Justyna - awatar
Justyna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka M. - awatar
Agnieszka M.
10
Iwona - awatar
Iwona
10
Piotr Pytyński - awatar
Piotr Pytyński
20
Karina Woźniak - awatar
Karina Woźniak
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij