Zbiórka Gucio - zdjęcie główne

Gucio

1 515 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 61 osób
Zbiórka zakończona
 

Gucio ma pchły i wszoły. Gucio ma ranę na łokciu i jest odwodniony. Gucio ma wystające kości i brzydką, posklejaną sierść. Gucio ma świerzb i dziwne "cosie" na skórze, może od pcheł. Ale najgorsze jest to, że Gucio ma niewydolność trzustki, anemię i zaburzenia elektrolitowe. 

Gucio poza tym ma duuuuże pokłady miłości do człowieka i nadzieję w bursztynowych oczach. Nadzieję na życie. Kocurek długo musiał nie jeść i błąkać się po osiedlowych uliczkach. Ta tułaczka mogła skończyć się tragicznie.Gucio miał przeogromne szczęście, że ukrytego pod zaparkowanymi autami wypatrzyła wolontariuszka fundacji. Oczywiście, jak na wolontariusza przystało, zaopatrzona w koci niezbędnik: kontener, jedzonko i wodę, bez chwili namysłu zapakowała kota do samochodu. Gucio już bezpieczny, siedzi sobie w szpitaliku i podłączony do kroplówki ładuje akumulatorki. Stan Gucia jest dość poważny i dlatego, jak już troszkę się nasz Gucio podładuje, zabierzemy go na USG. Oby nic więcej biedny Gucio nie miał. To wszystko co ma, to i tak za dużo jak na jednego, młodego kota. 

Gucio ma trochę ponad roczek i całe życie przed nim. Będziemy walczyć o kocurka. Niech dla Gucia ponownie wyjdzie słońce. Czyż nie zasłużył na to po tym wszystkim co go spotkało?.

Aktualności


 • Fundacja Przytul Kota - awatar

  Fundacja Przytul Kota

  02.06.19
  02.06.19

  Gucio ostatnio spędził parę nocy w lecznicy. Miał badaną krew, a potem pojechał na USG brzuszka. I chociaż badania krwi młodzieniaszka wskazywały na nieznaczną, bo nieznaczną, ale jednak – poprawę stanu, to USG oraz widoki w kuwecie, potwierdziły nasze przypuszczania. Trzustka Gucia jest chora. Diagnoza brzmi: triaditis. To taka skojarzona niewydolność, sąsiadujących ze sobą narządów: jelit, trzustki i dróg żółciowych. Rudy będzie dostawał leki przeciwzapalne oraz preparaty wspierające pracę narządu. W niedługim czasie powtórzymy badania, by upewnić się czy zastosowana terapia przynosi spodziewane efekty.

  Zdjęcie aktualności 32 263

Komentarze


 • Piotr Pytyński - awatar

  Piotr Pytyński

  04.07.19
  04.07.19

  Zdrowiej szybciutko 😽

 • Karina Woźniak - awatar

  Karina Woźniak

  04.07.19
  04.07.19

  Zdrowiej Guciu :)

 • Izah - awatar

  Izah

  03.06.19
  03.06.19

  Trzymam za ciebie kciuki, Guciu! :-*

1 515 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 61 osób
Zbiórka zakończona
 

Wpłaty: 61

Michał - awatar
Michał
20
wmeg - awatar
wmeg
20
MARCIN SZYMKE - awatar
MARCIN SZYMKE
50
A. Stelmachowska - awatar
A. Stelmachowska
50
Justyna - awatar
Justyna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka M. - awatar
Agnieszka M.
10
Iwona - awatar
Iwona
10
Piotr Pytyński - awatar
Piotr Pytyński
20
Karina Woźniak - awatar
Karina Woźniak
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij