FUNDACJA KOTKOWO
Kamilek - rok temu umierał wychłodzony na poboczu 🥺
Wrażliwi ludzie pochylili się nad jego rozpaczą. Dzięki ❤ Wam ❤ można było go leczyć. Znalazł cudowny dom, troskę i miłość 🥰
Dziękuje Wam z całego kochającego (i kochanego) serduszka :)












Angelika Ewa Sztachowska
Kamiś serduszko dla Ciebie ♥️