Zbiórka Ratuj polskie dziki przed mordem - miniaturka zdjęcia

Ratuj polskie dziki przed mordem Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Ratuj polskie dziki przed mordem - zdjęcie główne

Ratuj polskie dziki przed mordem

2 794 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 60 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Na ratunek polskim dzikom - NIE dla odstrzału!

"To nie ma być odstrzał, to nie ma być pozyskanie, to nie ma być redukcja populacji, to ma być masakra" - można przeczytać we wpisie na Facebooku Polskiego Związku Łowieckiego.

"Stoimy jakby przed nakazem, że za 650 zł mamy mordować wysoko prośne lochy" - myśliwy komentuje sytuację w rozmowie z TVN.

"Ktoś z chorą głową postanowił, że mają być wystrzelane wszystkie dziki, łącznie z prośnymi lochami, jak również takie, które już prowadzą młode. Co gorsze, kusi się nas pieniędzmi za tego typu odstrzały" - kolejny wpis.

Ale nie tylko pieniędzmi. Myśliwi, którzy wezmą udział w odstrzale, otrzymają 6 dni urlopu.

Szacuje się, że do końca stycznia może zginąć w tym odstrzale nawet do 200 tys. dzików w imieniu walki z ASF - nikt nie szuka innej metody, wybrano najprostsze wyjście: mord zwierząt na ogromną skalę.

Pomóż nam prowadzić kampanię informacyjną przeciwko odstrzałowi polskich dzików. Pomóż nam promować petycję, którą znajdziesz na naszej stronie, opłacić druk materiałów informacyjnych i produkcję filmu dokumentalnego o sytuacji dzików w Polsce - stańmy przeciw tej rzezi i nie pozwólmy na nią. Dołącz do nas.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Centaurus - awatar

  Fundacja Centaurus

  15.04.2020
  15.04.2020

  Kochani ❤ ostatnie dni owocowały w pomoc od Was. Dziękujemy! Czekamy, aż słońce powróci. 🌞 Prosimy, pamiętajcie o azylu, to dzięki Wam w ogóle ciągle tu jesteśmy. 🌺 Bez Was nie pójdziemy dalej! Bardzo potrzebujemy Waszej pomocy. Dla tych zwierząt liczy się dziś każdy grosz. Pomóż, jeśli możesz: https://pomagam.pl/centaurus

  Zdjęcie aktualizacji 47 749

Komentarze


 • Marcin i Emila - awatar

  Marcin i Emila

  21.01.2019
  21.01.2019

  nadchodzi sezon grypowy, powinnismy sie bac?

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.01.2019
  21.01.2019

  Mieszkalam w Sopocie . Dziki bardzo czesto przychodzily na osiedla i nie trzeba bylo ich zabijac. Kiedys zostaly wywiezione w Bory Tucholskie i przeez kilka lat nas nie odwiedzaly. To co ma byc rorobione jest STRASZNE !!!

2 794 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 60 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 60

Synczecha - awatar
Synczecha
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Iwona - awatar
Iwona
20
marek - awatar
marek
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna Wiśniewska - awatar
Anna Wiśniewska
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij