Zbiórka Ratuj polskie dziki przed mordem - miniaturka zdjęcia

Ratuj polskie dziki przed mordem

Zbiórka Ratuj polskie dziki przed mordem - zdjęcie główne

Ratuj polskie dziki przed mordem

2 744 zł z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 59 osób
Wpłać teraz
 

Na ratunek polskim dzikom - NIE dla odstrzału!

"To nie ma być odstrzał, to nie ma być pozyskanie, to nie ma być redukcja populacji, to ma być masakra" - można przeczytać we wpisie na Facebooku Polskiego Związku Łowieckiego.

"Stoimy jakby przed nakazem, że za 650 zł mamy mordować wysoko prośne lochy" - myśliwy komentuje sytuację w rozmowie z TVN.

"Ktoś z chorą głową postanowił, że mają być wystrzelane wszystkie dziki, łącznie z prośnymi lochami, jak również takie, które już prowadzą młode. Co gorsze, kusi się nas pieniędzmi za tego typu odstrzały" - kolejny wpis.

Ale nie tylko pieniędzmi. Myśliwi, którzy wezmą udział w odstrzale, otrzymają 6 dni urlopu.

Szacuje się, że do końca stycznia może zginąć w tym odstrzale nawet do 200 tys. dzików w imieniu walki z ASF - nikt nie szuka innej metody, wybrano najprostsze wyjście: mord zwierząt na ogromną skalę.

Pomóż nam prowadzić kampanię informacyjną przeciwko odstrzałowi polskich dzików. Pomóż nam promować petycję, którą znajdziesz na naszej stronie, opłacić druk materiałów informacyjnych i produkcję filmu dokumentalnego o sytuacji dzików w Polsce - stańmy przeciw tej rzezi i nie pozwólmy na nią. Dołącz do nas.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Fundacja Centaurus - awatar

  Fundacja Centaurus

  15.04.20
  15.04.20

  Kochani ❤ ostatnie dni owocowały w pomoc od Was. Dziękujemy! Czekamy, aż słońce powróci. 🌞 Prosimy, pamiętajcie o azylu, to dzięki Wam w ogóle ciągle tu jesteśmy. 🌺 Bez Was nie pójdziemy dalej! Bardzo potrzebujemy Waszej pomocy. Dla tych zwierząt liczy się dziś każdy grosz. Pomóż, jeśli możesz: https://pomagam.pl/centaurus

  Zdjęcie aktualności 47 749

Komentarze


 • Marcin i Emila - awatar

  Marcin i Emila

  21.01.19
  21.01.19

  nadchodzi sezon grypowy, powinnismy sie bac?

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.01.19
  21.01.19

  Mieszkalam w Sopocie . Dziki bardzo czesto przychodzily na osiedla i nie trzeba bylo ich zabijac. Kiedys zostaly wywiezione w Bory Tucholskie i przeez kilka lat nas nie odwiedzaly. To co ma byc rorobione jest STRASZNE !!!

2 744 zł z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 59 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 59

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Iwona - awatar
Iwona
20
marek - awatar
marek
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna Wiśniewska - awatar
Anna Wiśniewska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij