Zbiórka Kastracja kotów wolno żyjących! - zdjęcie główne

Kastracja kotów wolno żyjących!

759 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 43 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Kastracja/sterylizacja wolno żyjących kotów to temat, który nigdy się nie kończy. Co chwilę dostajemy telefony dotyczące ciężarnych kocic, które błąkają się po okolicy, a najczęściej są kotne już kolejny raz w roku. Skutki takich ciąż są często opłakane. Niektóre ciąże są zagrożeniem życia dla samej kotki, które nie znalezione w porę po prostu umierają w męczarniach. Nie wszystkie kocięta z miotu rodzą się żywe, a nawet jeśli wszystko skończy się pomyślnie, to jaka przyszłość czeka takie maluchy? No właśnie… wiecie, że około 1/3 z nich nie przeżyje? Zabiją je samochody, choroby, inne zwierzęta i niestety ludzie.

Zdjęcie opisu zbiórki Kastracja kotów wolno żyjących!

Dlatego nasza Fundacja zajmuje się między innymi łapanie wolno żyjących kotów i przeprowadzaniem zabiegów kastracji/sterylizacji. Prócz tych zabiegów, zwierzaki zostają odrobaczone, odpchlone, a jeśli istnieje taka potrzeba, również wyleczone. Ponadto zabiegi sterylizacji/kastracji zapobiegają nie tylko bezdomności zwierząt, ale i zmniejszają ryzyko wystąpienia groźnych chorób, np. nowotworów.

Zdjęcie opisu zbiórki Kastracja kotów wolno żyjących!

Koszt jednego zabiegu to około 100 zł, jeśli dziesięć osób zrzuci się po 10 zł, to będziemy mieć o kilkanaście niechcianych, z wyżartymi przez koci katar oczami lub nieżywych kociąt mniej. Jeśli dobro kotów leży Wam na sercu, to prosimy o pomoc w realizacji tego zadania. Wspólnie możemy więcej!

Komentarze


 • Jewuś - awatar

  Jewuś

  04.02.2017
  04.02.2017

  powodzenia

  • Fundacja Przytul Kota - awatar

   Fundacja Przytul Kota - Organizator zbiórki

   06.02.2017
   06.02.2017

   Dziękujemy!

 • Jola - awatar

  Jola

  01.08.2016
  01.08.2016

  Jesteście wspaniali:)

  • Fundacja Przytul Kota - awatar

   Fundacja Przytul Kota - Organizator zbiórki

   02.08.2016
   02.08.2016

   Serdecznie dziękujemy za wsparcie <3

759 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 43 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 43

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
6
Małgorzata Polak - awatar
Małgorzata Polak
8
Kinga - awatar
Kinga
10
Dorota Semeniuk - awatar
Dorota Semeniuk
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
16
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Gosia - awatar
Gosia
15
Aneta - awatar
Aneta
100
Jewuś - awatar
Jewuś
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij