Zbiórka Akcja Kastracji - zdjęcie główne

Akcja Kastracji

1 360 zł  z 3 200 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Krystyna Chilińska - awatar

Krystyna Chilińska

Organizator zbiórki


Suwalszczyzna jest zagłębiem bezdomności.

Jesteśmy wolontariuszami w Schronisku Cyganowo w Sejnach i w Schronisku Sonieczkowo w Augustowie. Skala napływu porzuconych , niechcianych psów i kotów  jest zatrważająca. Jedynym sposobem na ograniczenie populacji jest przeprowadzona na masową skalę kastracja. 

Działamy na Suwalszczyźnie. To teren bogaty w psy i koty. Niestety… Suczki i koty mnożą bezdomność. Chcemy uwolnić je od bólu i zatrzymać rozród!

 

 

Jedynym sposobem walki z bezdomnością i niekontrolowanym rozrodem suk i kotek jest powszechna sterylizacja. Brak pieniędzy, a czasami też niewiedza  i porażająca nieświadomość ludzka powodują, że rodzi się mnóstwo niechcianych szczeniąt. Dlatego chcemy zabrać 3200 zł i przeprowadzić 20 sterylizacji suk i kotek z podsuwalskich wsi, dla tych najuboższych rodzin, które nigdy nie będą w stanie przeprowadzić zabiegów z własnych środków.

 

Tel. Krystyna Chilińska 500 088 497

 

Aktualizacje


 • Krystyna Chilińska - awatar

  Krystyna Chilińska

  15.03.2017
  15.03.2017

  Im więcej wykastrujemy, tym mniej spotkamy takich strasznych przypadków jak wczoraj :(
  Dostaliśmy zgłoszenie o 2 miotach szczeniąt pod domkiem letniskowym na Suwalszczyźnie. Udało się część wyłapać i obraz jaki nam się ukazał był straszny. Skóra szczeniąt jak skorupa w strupach bez włosów, naszpikowana kleszczami i chodzącymi pchłami po nosie, oczach. Brzuszki nabrzmiałe robakami. Szczenięta bez radości, bez wydawania dżwięków, cisza i ból.
  Trafiły do gabinetu dr Eweliny w Suwalkach na leczenie . Nużyca, świerzbowiec i ogólne wyczerpanie . Prosimy o pomoc w karmie dla szczeniąt , w opłaceniu leczenia, w szukaniu domów. Każda pomoc na wagę złota .

1 360 zł  z 3 200 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Krystyna Chilińska - awatar

Krystyna Chilińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 34

Marzena Bachorz - awatar
Marzena Bachorz
20
Aleksandra B. - awatar
Aleksandra B.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
80
Ewa R. - awatar
Ewa R.
10
Jola - awatar
Jola
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewa R. - awatar
Ewa R.
5
Monika - awatar
Monika
30
Darek - awatar
Darek
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij