Zbiórka Koty z Cyganki Przeżyły Atak - miniaturka zdjęcia

Koty z Cyganki Przeżyły Atak Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Koty z Cyganki Przeżyły Atak - zdjęcie główne

Koty z Cyganki Przeżyły Atak

108 zł  z 1 050 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marlena Nalepka - awatar

Marlena Nalepka

Organizator zbiórki

Rozpaczliwe wołanie o pomoc od karmicielki kotów. Przy ul. Cyganka we Włocławku w piwniczce znalazła zabite koty - kotkę i kocięta. Jakaś ludzka łajza zabiła je KAMIENIAMI !!! Został jeden. Pojechaliśmy. Zabraliśmy Koguta. Tak dostał na imię, ponieważ piszczał jak policyjny kogut. Przemarznięty, głodny, świerzb, robale... Leczenie, kocie mleko...  'ważył 38 deko! Po pięciu dniach kolejny telefon. Są tam jeszcze cztery kocięta !! z tego miotu lub innego, ale wielkość ta sama. Jedziemy. Cztery - Cyganeczka, Wacuś, Tomuś Nie Piskaj i Demon. Zabieramy. Świerzb, koci katar, robale, wynędzniałe, odwodnione. Leczenie, mleko, odżywki. Musiała tam być druga mama kotka, bo maluchy by nie przeżyły. Najmniejsza z tej partii kociąt - Cyganeczka ważyła tylko 30 deko. Leczenie wciąż trwa. Nadal mleko ale już podajemy mięso i saszetki. Czetry dni później - kolejny, ostatni już kociak, Parys. Zdziczały, ledwie żywy ze strachu, niedożywienia. Walka o życie. Udaje się, ale brakuje pieniędzy na wszystko. Leczymy "na kreskę" u dwóch wetów. Brakuje na jedzenie a sześć kociąt daje popalić przy karmieniu. I przy wymianie żwirku. Codziennie 12 saszetek i mięso oraz mleko dla kociąt. To ogromny koszt. Do tego antybiotyki w zastrzykach, maści na uszy, witaminy uodparniające. Demon zachorował na zapalenie płuc, ale na niego robię osobną zbiórkę, bo to odrębna, zła historia. Proszę o pomoc. Nie po to uratowaliśmy je od ukamienowania, żeby teraz głodowały. Z czasem będą do adpocji, ale teraz trzeba je karmić i leczyć. Pomóżcie, kochani ludkowie. Proszę w imieniu pięknych kociaków :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
108 zł  z 1 050 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marlena Nalepka - awatar

Marlena Nalepka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anna - awatar
Anna
20
Alina Stawisińska - awatar
Alina Stawisińska
10
Joanna - awatar
Joanna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij