Aleksandra Snoch - awatar

Aleksandra Snoch

Organizator zbiórki

AKTUALIZACJA 8.12.2018 :

Rubin przez ostatnie kilka dni czuł się gorzej. Stracił apetyt, dużo pił, ciągle spał i był bardzo apatyczny. Zostały wykonane badania aby wykluczyć problemy z układem moczowy i nerkami.Po dokładnych badaniach krwi zauważono, że organizm Rubina zwalcza swoje czerwone krwinki. Z dnia na dzień wyniki krwi były gorsze, kot nikł w oczach więc podjęliśmy decyzję o przetoczeniu krwi.  Powodem utraty czerwonych krwinek był skutek uboczny Metronidazolu, którym kot był leczony na Giardie. Po przetoczeniu krwi Rubin od razu poczuł się lepiej, apetyt wrócił,a wyniki krwi były dużo lepsze. Nie wiemy jednak czy jedno przetoczenie krwi wystarczy aby Rubin wrócił do zdrowia. W poniedziałek będzie miał wykonane kolejne badania krwi. W tej chwili Rubin ma podawane sterydy, dawka jest zmniejszana codziennie aby całkowicie zaprzestać podawania sterydów.  

Rubin w szpitalu po przetoczeniu krwi.

-----------------------------------------------------

Zaginione / znalezione / uratowane zwierzęta - Turek i okolice to grupa przyjaciół, których połączyła miłość do zwierząt i chęć niesienia im pomocy. Jesteśmy domem tymczasowym dla bezdomnych zwierząt, zapewniamy im opiekę weterynaryjną, pełne miski i zajmujemy się szukaniem dla nich domów. 

22 listopada trafił do nas około roczny kocurek , który od kilku tygodni przychodził na jedną z posesji w Turkowicach. Rubin na drugi dzień został zabrany do weterynarza , gdzie przeszedł pełną diagnostykę. Kocurek ma zapalenie ślinianek, wrzód na oku, w którym pojawił się stan zapalny, ma pogryzioną nogę , na której powstał ropień, który pękł, dodatkowo kot był okropnie zapchlony , zawszony i zarobaczony. Zostały również wykonane testy na Giardię, ponieważ kot ma nieustającą biegunkę i niestety wynik wyszedł dodatni. Giardia to pierwotniak, który atakuje jelita doprowadzając do ich zakażenia...


Pęknięty ropień na pogryzionej nodze...

Wszoły....


Faktura za ostatniego kota, którego leczyliśmy na tą samą przypadłość wyniosła 900 zł.
Malutki Gizmo odszedł , dług w lecznicy trzeba było zapłacić, zostaliśmy z pustym kontem i nie mamy środków na leczenie Rubina.  Bardzo prosimy o wsparcie dla kocurka - nie możemy pozwolić na to aby spotkał go taki sam los jak naszego małego Gizma. 

AKTUALIZACJA 29.11.2018

Rubin codziennie jeździ do weterynarza na podawanie leków. Czasami następuję poprawa ale niestety chwilowa. W dniu wczorajszym Rubin miał wykonaną "lewatywę" z kału zdrowego kota aby zasiedlić jelita bakteriami , których Rubin nie miał wcale. Dodatkowo dostał kroplówkę podskórnie aby kota nawodnić i wzmocnić. 

Koszt dotychczasowego leczenia : 765 zł 

Wybierz kwotę

Aleksandra Snoch - awatar

Aleksandra Snoch

Organizator zbiórki

Wpłaty - 36

Magda Lenka - awatar
20
Magda Lenka
Sebastian - awatar
20
Sebastian
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Magdalena - awatar
20
Magdalena
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Elżbieta - awatar
20
Elżbieta
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.