Zbiórka Ocalony Lord prosi o pomoc - miniaturka zdjęcia

Ocalony Lord prosi o pomoc

Zbiórka Ocalony Lord prosi o pomoc - zdjęcie główne

Ocalony Lord prosi o pomoc

1 111 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać teraz
 

Ocalony Lord prosi o pomoc.


W połowie lipca, razem z Fundacją Centaurus pojechaliśmy ratować dwa życia. Ojciec i syn stali zaprzęgnięci do wozu, którym przyjechali na targ. Mieli dwie możliwe drogi, albo pojadą do włoskiej rzeźni, albo zostaną wykupieni. Brakowało pieniędzy... emocje sięgały zenitu. Nikt nie wiedział, czy uda się ich ocalić. Dzięki łańcuszkowi dobrych serc, dzięki zaangażowaniu i wsparciu wielu osób, obydwa konie są bezpieczne. Młodszy pojechał do stajni w Fundacji Centaurus. Starszy znajduje się pod naszą opieką. Ma 14 lat. Na nowe życie, dostał nowe piękne imię Lord. Jest ogromny, majestatyczny i ma cudowną grzywę. Dostał drugie życie, nowe życie. Teraz będzie poznawał uroki końskiej emerytury. Odpocznie u nas po pracy.  Nowe życie będzie obfitowało w chrupanie marchewek,  hasanie po pastwisku, opiekę i miłość jaką zostanie otoczony. Mamy nadzieję, że nam pomożecie zapewnić mu wspaniałą emeryturę.

 Nie ma nic swojego, potrzebujemy dla niego kantarek, lizawkę i szczotki. Przyda się też grosz na odrobaczenie, szczepienie, wizytę kowalską, słome i sianko

Z góry dziękujemy za każdą pomoc <3

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Joanna - awatar

  Joanna

  07.08.17
  07.08.17

  Na dobry początek tygodnia....

 • Ola S. - awatar

  Ola S.

  27.07.17
  27.07.17

  Lordzik, koniku - ciesz się emeryturką!

1 111 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 16

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
11
Joanna - awatar
Joanna
29
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Katarzyna Klim - awatar
Katarzyna Klim
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Elżbieta - awatar
Elżbieta
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Ania - awatar
Ania
20
Joanna - awatar
Joanna
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij