Zbiórka Morfeusz - zdjęcie główne

Morfeusz

1 000 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wychudzony, brudny, z pokołtunionym futerkiem... Ogromnie zaniedbany, ogromnie głodny - błądząc osiedlowymi uliczkami, nie mógł najeść się do syta, a najmniejszy kęs sprawiał mu ból.

Duży biało-rudy kocur ze sporą niedowagą. Z białaczką. Z anemią. Z obniżoną glukozą. Z niedoborem wapnia. Z katastrofalnym stanem uzębienia. I tak bardzo, bardzo głodny... Morfeusz.

Pojawił się znikąd, dołączając do stada kota wolno żyjących, wyczekujących na karmienie. Nie obawiał się człowieka - prawdopodobnie był kiedyś kotem domowym. Co się wydarzyło, że trafił na ulicę? Nie wiemy.

Zabrany z ulicy, trafił do lecznicowego boksu. Tam, pomimo ogromnego bólu, od razu rzucił się do miseczki - jakby bał się, że za chwilę jedzenie zniknie, zostanie zabrane, a on znowu będzie głodny...

Przed Mofreuszem długie leczenie. Pomimo długiej listy dolegliwości i chorób, kocurek ma ogromną wolę życia. Najbliższe tygodnie spędzi pod opieką lekarek, które będę starały się ustabilizować jego stan. Morfeusz zasługuje na godną jesień życia, pozbawianą bólu, głodu i strachu. A my zrobimy wszystko, żeby tak właśnie było.

Komentarze


 • Alinka - awatar

  Alinka

  27.09.2019
  27.09.2019

  Walcz kochany

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.09.2019
  03.09.2019

  Walcz kitku!

1 000 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 35

Alicja - awatar
Alicja
23
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Klaudia W - awatar
Klaudia W
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
32
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Maciej - awatar
Maciej
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Alinka - awatar
Alinka
20
mimimiminek - awatar
mimimiminek
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij