Zbiórka Morfeusz - zdjęcie główne

Morfeusz

1 000 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wychudzony, brudny, z pokołtunionym futerkiem... Ogromnie zaniedbany, ogromnie głodny - błądząc osiedlowymi uliczkami, nie mógł najeść się do syta, a najmniejszy kęs sprawiał mu ból.

Duży biało-rudy kocur ze sporą niedowagą. Z białaczką. Z anemią. Z obniżoną glukozą. Z niedoborem wapnia. Z katastrofalnym stanem uzębienia. I tak bardzo, bardzo głodny... Morfeusz.

Pojawił się znikąd, dołączając do stada kota wolno żyjących, wyczekujących na karmienie. Nie obawiał się człowieka - prawdopodobnie był kiedyś kotem domowym. Co się wydarzyło, że trafił na ulicę? Nie wiemy.

Zabrany z ulicy, trafił do lecznicowego boksu. Tam, pomimo ogromnego bólu, od razu rzucił się do miseczki - jakby bał się, że za chwilę jedzenie zniknie, zostanie zabrane, a on znowu będzie głodny...

Przed Mofreuszem długie leczenie. Pomimo długiej listy dolegliwości i chorób, kocurek ma ogromną wolę życia. Najbliższe tygodnie spędzi pod opieką lekarek, które będę starały się ustabilizować jego stan. Morfeusz zasługuje na godną jesień życia, pozbawianą bólu, głodu i strachu. A my zrobimy wszystko, żeby tak właśnie było.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Alinka - awatar

  Alinka

  27.09.2019
  27.09.2019

  Walcz kochany

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.09.2019
  03.09.2019

  Walcz kitku!

1 000 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 35

Alicja - awatar
Alicja
23
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Klaudia W - awatar
Klaudia W
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
32
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Maciej - awatar
Maciej
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Alinka - awatar
Alinka
20
mimimiminek - awatar
mimimiminek
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij