Zbiórka "Gdyby Moria nie skakała..." - miniaturka zdjęcia

"Gdyby Moria nie skakała..."

Zbiórka "Gdyby Moria nie skakała..." - zdjęcie główne

"Gdyby Moria nie skakała..."

981 zł z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać teraz
 
Sandra Sikorska - awatar

Sandra Sikorska

Organizator zbiórki

Znalazła się u mnie zupełnym przypadkiem, pierwszego czerwca kilka lat temu, porzucona z dnia na dzień przez właściciela jak rzecz... i okazała się najpiękniejszym prezentem od losu jaki mogłam sobie wymarzyć na Dzień Dziecka. Moria - bo o niej mowa - to moje oczko w głowie, promyk radości w moim domu (jeden z pięciu ;) ) i moja najlepsza kumpelka! Interesują ją przede wszystkim tulania do ukochanych "człowieków", a poza tym wygłupy, wspinaczka na drzewa, dzikie pogodnie z siostrą Szajbą oraz całowanie wszystkich ludzi po twarzach. Najlepiej z wyskoku...

I prawdopodobnie właśnie przez te swoje wygłupy i wyskoki to szalejące tornado miłości z napędem na cztery łapy uszkodziło sobie bardzo poważnie nóżkę. Długo, jak to amstaff, nie dawała niczego po sobie poznać, bo dla psów typu bull ból przez "o" z kreską nie istnieje, dopóki nie ścina z nóg. Niestety z dnia na dzień zaczęła mocno utykać na łapę. Wystarczy krótki spacer, żeby zaczęła ją podkurczać i wzrokiem prosić o powrót do domu, co absolutnie nie jest w jej stylu - mogłaby szaleć na wybiegu cały Boży dzień - i noc pewnie też, gdybyśmy jej na to pozwolili.Diagnoza kilku psich ortopedów była jednoznaczna - więzadło przednie tylnego, prawego kolana poważnie uszkodzone, prawdopodobnie zerwane. Żeby naprawić nasz kochający i zalizujący wszystkich wulkan energii, nasz "mały" amstaffi dynamit, trzeba będzie operować, a jedyną skuteczną i trwałą w przypadku tak energicznego i względnie młodego (niecałe 5 lat) psa jest metoda TPLO (więcej informacji tutaj: http://eurovet.up.wroc.pl/index.php/raporty-program-2013-14/weterynaria/441-tplo-tibial-plateau-leveling-osteotomy ).

Niestety oprócz tego, że najskuteczniejsza, jest to także metoda bardzo kosztowna, której ciężaru finansowego nie będę w stanie sama udźwignąć, bo sama operacja to kwota ponad 3000zł, a do tego dochodzą koszty wstępnych badań, leków i rehabilitacji po zabiegu. Dlatego zwracam się do wszystkich dobrych dusz oraz psiarzy, którzy wiedzą co znaczy miłość do czworonoga, a szczególnie do właścicieli amstaffów, którzy wiedzą co oznacza dla takiego psa niemożność biegów, skoków i zabawy. Pomóżcie mi przywrócić mojej ukochanej wielkogłowej radość życia.


Poniżej kwint esencja Morijskości - tornado! (na zdjęciu z "siostrą" Szajbą)

Jeżeli ktoś byłby zaciekawiony życiem Morii oraz jej psio-kociego "rodzeństwa", a także postępami w leczeniu (od momentu kiedy tylko się zacznie), zapraszam na jej funpage na facebooku:

https://www.facebook.com/%C5%9Awiat-wed%C5%82ug-Morii-1012979742079188/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
981 zł z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać teraz
 
Sandra Sikorska - awatar

Sandra Sikorska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Rumba - awatar
Rumba
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anna Grabowska - awatar
Anna Grabowska
50
Guma - awatar
Guma
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij