Zbiórka Przestrzelony kręgosłup Trixi - zdjęcie główne

Przestrzelony kręgosłup Trixi

5 120 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 205 osób

Tylne łapki, brzuszek i ogonek, są jakby obce. Jakby nie jej. Trixi załatwia się mimowolnie, nie czując prawdopodobnie zupełnie nic w niższych rejonach swojego ciałka.

Jest puszystą, zielonooką trikolorką. Futerko ma delikatne, troszkę dłuższe tu i ówdzie. Uwielbia się przytulać, strzela baranki i z ciekawością spogląda nam w oczy.Trixi jest niezwykle dzielna i silna, Trixi wierzy, że wszystko będzie dobrze, bo przecież do tej pory tak było. Był dom, kolanka, rączki do głaskania. Były drzewa, trawa, wiosenne słońce. Lecz na końcu tej sielanki pojawił się on. Człowiek z wiatrówką. Padł strzał. Może kilka. Przerażenie, szok, niewyobrażalne cierpienie. Od tej pory ona ciągnie za sobą tylne łapki, brzuszek i ogonek. Od tej pory nie czuje, że siusia, ani gdy się wypróżnia, nie myje się od paszek w dół, nie sięga, nie może się obrócić. Walczy każdego dnia, szuka miłości, ciepła i nadal nam wierzy. Nam – ludziom.

A on? Był z siebie dumny? Jego dziewczyna klasnęła w rączki gdy kot zleciał z drzewa? Gdy po strzale nagle znieruchomiał i upadł? A może koledzy na fejsie dali mu łapkę w górę, gdy się pochwalił? Prawdziwy twardziel. Sokole oko. Pewna ręka. Ustrzelił oswojonego kota. 

Człowiek.

Trixi ma śrut w kręgosłupie. Byliśmy na prześwietleniu i konsultacji u chirurga. We wtorek jedziemy na tomografię. Prosimy o pomoc w opłaceniu rachunków za konsultacje i badania. Prosimy o pomoc dla Trixi.

Aktualizacje


 • Fundacja Przytul Kota - awatar

  Fundacja Przytul Kota

  21.03.2019
  21.03.2019

  We wtorek Trixi była na tomografii. Dziś dostaliśmy opis badania. Konieczna jest operacja, a później, jeśli wszystko dobrze się ułoży — rehabilitacja. Termin operacji udało się nam wyznaczyć na najbliższy poniedziałek. Trixi mieszka nadal w lecznicowym szpitaliku, dostaje leki i kroplówki na wzmocnienie. Niestety od wczoraj ma słabszy apetyt i jest troszkę osowiała. Mamy nadzieję jednak, że do poniedziałku wszystko się unormuje tak, byśmy mogli pojechać z nią do kliniki. Mocno zaciśnięte kciuki i kocie łaputy dla naszej Trixi – obowiązkowe!

  Zdjęcie aktualizacji 28 390

Komentarze


 • Patomorfo - awatar

  Patomorfo

  15.04.2019
  15.04.2019

  Siły!

 • Joanna Arvaniti - awatar

  Joanna Arvaniti

  12.04.2019
  12.04.2019

  Kochamy Cię i trzymamy kciuki i pazurki. Wierzymy, że będziesz całkiem zdrowa. Walcz, maleńka.

 • Izah - awatar

  Izah

  26.03.2019
  26.03.2019

  Trzymaj sie kiciu - jestes pod dobra opieka. :-*

 • Koci Tata S - awatar

  Koci Tata S

  24.03.2019
  24.03.2019

  Pomóżcie biedactwu tyle ile się da

 • Aga.K - awatar

  Aga.K

  24.03.2019
  24.03.2019

  😘

5 120 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 205 osób

Wpłaty: 205

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ewelina - awatar
Ewelina
40
Patomorfo - awatar
Patomorfo
30
AgusiaMarek Cieply - awatar
AgusiaMarek Cieply
20
Joanna Arvaniti - awatar
Joanna Arvaniti
20
Patrycja - awatar
Patrycja
110
Pozdawiam kitku na drzewie - awatar
Pozdawiam kitku na drzewie
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
19
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij