Woliera dla Tomka lisa

10 930 zł z 10 800 zł (Cel)
Wpłaciło 310 osób

Edycja: musieliśmy zwiększyć kwotę zbiórki z 10.000 do 10.800 gdyż około 7,5 % pochłaniają opłaty dla serwisu pomagam.pl i pośrednika przelewów :( prosimy o te różnice, już tak nie wiele brakuje

Tomek lisek trafil do EKOSTRAŻY jako kilkutygodniowe szczenię - jego mama utopiła się w Odrze. Wykarmiony przez naszą wolontariuszkę okazał sie cudownym zwierzakiem - planowaliśmy przekazać go do jednego z ośrodków rehabilitacji zwierząt.

Niestety u Tomka pojawiła się padaczka 😞 Teraz już nikt Tomka nie chce. Choroba oznacza bowiem  że do końca życia musi otrzymywać lekarstwa i musi być pod opieką człowieka. Cudowny współpracujący z nami lekarz weterynarii Grzegorz Dziwak zgodził się by wybudować na jego terenie dla Tomka wolierę marzeń - tak aby zwierze nie nudziło się i miało sporo przestrzeni do zabawy. My załatwiamy wiec formalności związane z posiadaniem Tomka Liska a Was prosimy o pomoc w zebraniu środków na budowę woliery marzeń dla naszego malucha. 

Tomek ma w tej chwili 5 miesięcy jest absolutnie zaczarowanym zwierzakiem, zakochuje się w nim każdy kto miał ten zaszczyt by spędzić z nim trochę czasu. Nie mamy serca by oddać go -jak wskazuje cześć urzędników - do lisiej hodowli lub uśpić bo "to tylko lis".


Dla nas to nasz Tomek cudowne lisiątko uwielbiające zabawę, bystre, ciekawskie, zobaczcie sami filmik - on chce żyć.


Pomozcie nam ratować Tomka i dać mu pełne frajdy miejsce do życia ❤️❤️❤️

***

EKOSTRAŻ jest organizacją pożytku publicznego, której statutowym celem jest ratowanie zwierząt, nie tylko domowych ale też dzikich. Jako jedyna organizacja na Dolnym Śląsku otrzymaliśmy wyróżnienie "z sercem dla zwierząt" z racji tego, ze nie odpuszczamy i pomagamy w przypadkach nawet beznadziejnych.


Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.09.17
  05.09.17

  Od Tomka dla liska Tomka

  • EKOSTRAŻ - awatar

   EKOSTRAŻ - Organizator zbiórki

   07.09.17
   07.09.17

   dziękujemy :) Tomek pozdrawia Tomka

 • Od Tomka dla Lisa Tomka ;) - awatar

  Od Tomka dla Lisa Tomka ;)

  05.09.17
  05.09.17

  powodzenia rudzielcu :)

 • Magdalena Oktaba - awatar

  Magdalena Oktaba

  29.08.17
  29.08.17

  Niech sie liskowi Tomciowi dobrze dzieje <3

 • yoko - awatar

  yoko

  16.08.17
  16.08.17

  3mam kciuki :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.07.17
  21.07.17

  Pomagam !! Pomóż i Ty !! ☺

10 930 zł z 10 800 zł (Cel)
Wpłaciło 310 osób

Wpłaty: 310

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
yoko - awatar
yoko
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Zuzanna Cierniak - awatar
Zuzanna Cierniak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
zosieńka - awatar
zosieńka
50
Xenocyd - awatar
Xenocyd
50
Ewa M - awatar
Ewa M
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij