Woliera dla Tomka lisa

10 930 zł  z 10 800 zł (Cel)
Wpłaciło 310 osób

Edycja: musieliśmy zwiększyć kwotę zbiórki z 10.000 do 10.800 gdyż około 7,5 % pochłaniają opłaty dla serwisu pomagam.pl i pośrednika przelewów :( prosimy o te różnice, już tak nie wiele brakuje

Tomek lisek trafil do EKOSTRAŻY jako kilkutygodniowe szczenię - jego mama utopiła się w Odrze. Wykarmiony przez naszą wolontariuszkę okazał sie cudownym zwierzakiem - planowaliśmy przekazać go do jednego z ośrodków rehabilitacji zwierząt.

Niestety u Tomka pojawiła się padaczka 😞 Teraz już nikt Tomka nie chce. Choroba oznacza bowiem  że do końca życia musi otrzymywać lekarstwa i musi być pod opieką człowieka. Cudowny współpracujący z nami lekarz weterynarii Grzegorz Dziwak zgodził się by wybudować na jego terenie dla Tomka wolierę marzeń - tak aby zwierze nie nudziło się i miało sporo przestrzeni do zabawy. My załatwiamy wiec formalności związane z posiadaniem Tomka Liska a Was prosimy o pomoc w zebraniu środków na budowę woliery marzeń dla naszego malucha. 

Tomek ma w tej chwili 5 miesięcy jest absolutnie zaczarowanym zwierzakiem, zakochuje się w nim każdy kto miał ten zaszczyt by spędzić z nim trochę czasu. Nie mamy serca by oddać go -jak wskazuje cześć urzędników - do lisiej hodowli lub uśpić bo "to tylko lis".


Dla nas to nasz Tomek cudowne lisiątko uwielbiające zabawę, bystre, ciekawskie, zobaczcie sami filmik - on chce żyć.


Pomozcie nam ratować Tomka i dać mu pełne frajdy miejsce do życia ❤️❤️❤️

***

EKOSTRAŻ jest organizacją pożytku publicznego, której statutowym celem jest ratowanie zwierząt, nie tylko domowych ale też dzikich. Jako jedyna organizacja na Dolnym Śląsku otrzymaliśmy wyróżnienie "z sercem dla zwierząt" z racji tego, ze nie odpuszczamy i pomagamy w przypadkach nawet beznadziejnych.


Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.09.2017
  05.09.2017

  Od Tomka dla liska Tomka

  • EKOSTRAŻ - awatar

   EKOSTRAŻ - Organizator zbiórki

   07.09.2017
   07.09.2017

   dziękujemy :) Tomek pozdrawia Tomka

 • Od Tomka dla Lisa Tomka ;) - awatar

  Od Tomka dla Lisa Tomka ;)

  05.09.2017
  05.09.2017

  powodzenia rudzielcu :)

 • Magdalena Oktaba - awatar

  Magdalena Oktaba

  29.08.2017
  29.08.2017

  Niech sie liskowi Tomciowi dobrze dzieje <3

 • yoko - awatar

  yoko

  16.08.2017
  16.08.2017

  3mam kciuki :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.07.2017
  21.07.2017

  Pomagam !! Pomóż i Ty !! ☺

10 930 zł  z 10 800 zł (Cel)
Wpłaciło 310 osób

Wpłaty: 310

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
yoko - awatar
yoko
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Zuzanna Cierniak - awatar
Zuzanna Cierniak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
zosieńka - awatar
zosieńka
50
Xenocyd - awatar
Xenocyd
50
Ewa M - awatar
Ewa M
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij