Zbiórka Skarby ze schroniska w Łodzi - zdjęcie główne

Skarby ze schroniska w Łodzi

332 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Edyta Malczewska - awatar

Edyta Malczewska

Organizator zbiórki

Witam! Dwa miesiące temu miałam tę wątpliwą przyjemność odwiedzić schronisko dla zwierząt w Łodzi przy ulicy Marmurowej. Dlaczego wątpliwa? Choć pracują tam ludzie o wielkim sercu zwierzaków jest masa... Ten hałas, rozpaczliwe zwracanie na siebie uwagi- serce pęka! Na zdjęciu jest Abi, panienka która tego dnia pojechała ze mną do domu i jest cudownyn towarzyszem życia. Zakładam zbiórkę, której celem jest zebranie kwoty na zakup smakołyków dla tych biednych stworzeń zamkniętych w boksach. Nieustannie śledzę stronę schroniska i wiem, że jest mnóstwo ludzi o wielkim sercu, którzy przynoszą karmy, koce, smycze. Ja chciałabym podarować im chwile radości... Kości, wędzone uszy, łapki i ogony. Przez wzgląd na to, że większość z nas myśli o karmie wiem, że jej tam nie zabraknie, ale każdy kto ma psa lub kota wie ile radości sprawia im ta chwila ze swoją kością! Zbiórkę zakładam, ponieważ chciałabym żeby paczka była pokaźnych rozmiarów i przez jakiś czas umilała im samotne życie. Po jej zakończeniu mam nadzieję z uśmiechem na ustach podzielić się zdjęciami z wizyty w naszym Łódzkim schronisku! 

Komentarze


  • edyta nowak - awatar

    edyta nowak

    10.02.2019
    10.02.2019

    Suuuper inicjatywa jestem pod wrażeniem ❤️

332 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Edyta Malczewska - awatar

Edyta Malczewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 29

Kasia - awatar
Kasia
5
Monika - awatar
Monika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Monika - awatar
Monika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Kasia - awatar
Kasia
5
Werikus - awatar
Werikus
20
Pracownia czar koralików - awatar
Pracownia czar koralików
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Wiktoria - awatar
Wiktoria
3

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij