Zbiórka Spójrz w oczy Malwince - zdjęcie główne

Spójrz w oczy Malwince

1 996 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 80 osób

Jeśli ten pies miał kiedyś opiekuna, to chyba lepiej, że już nie ma go na horyzoncie. Stan, w jakim przyjechała do nas niespełna dwuletnia Malwinka to wynik miesięcy zaniedbań, braku jakiejkolwiek opieki weterynaryjnej, a i prawdopodobnie życia od urodzenia w bardzo złych warunkach.

Malwinka błąkała się przez dłuższy czas w jednej z podkieleckich miejscowości. Wychudzona do granic możliwości, z wygiętym w pałąk grzbietem, z olbrzymim ubytkiem sierści, szukała pomocy łasząc się do każdego przechodnia. Niestety, spotykała się jedynie z obojętnością, lub, co gorsze, z kopniakami. Mijano ją udając, że problem nie istnieje. Tylko jedna osoba, Pani Małgosia, pochyliła się nad cierpiącą suczką, zabrała ją do domu i poprosiła o pomoc.

Malwinka przebywa w Klinice Braci Mniejszych, gdzie jest obecnie diagnozowana. Duże zmiany skórne wskazują na grzybicę, nużycę i świerzb. Sunia jest też potwornie zarobaczona, a jej stan świadczy o długotrwałym zagłodzeniu. Ma podawany pokarm kilka razy dziennie w niewielkich ilościach, bo rzuca się na jedzenie połykając bez gryzienia.

Mimo bólu i cierpienia jest przesympatyczną pacjentką kliniki. Dzielnie znosi wszystkie zabiegi, z ufnością podchodzi do człowieka. To dobrze, bo przed nią długie miesiące leczenia. Z doświadczenia wiemy też, że leczenie psów w takim stanie jest nie tylko długotrwałe, ale też kosztowne. Mamy nadzieję, że możemy liczyć na Waszą pomoc finansową.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.08.2019
  12.08.2019

  Trzymaj się maleńka, teraz już będzie tylko lepiej. Dziękuję za to że jesteście i pomagacie tak okrutnie skrzywdzonym braciom mniejszym.

 • Iwona - awatar

  Iwona

  10.08.2019
  10.08.2019

  Psiaku trzymaj się 💘

 • Milena Wu. - awatar

  Milena Wu.

  18.03.2019
  18.03.2019

  Powodzenia!

 • Yelka i Yoda - awatar

  Yelka i Yoda

  14.03.2019
  14.03.2019

  Zawsze wspieramy bidulki :)

1 996 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 80 osób

Wpłaty: 80

Zdzisława - awatar
Zdzisława
10
Wiktor - awatar
Wiktor
20
Malgorzata P - awatar
Malgorzata P
20
Krystyna - awatar
Krystyna
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Małgorzata Sot - awatar
Małgorzata Sot
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie lub ze wsparciem serwisu. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa i nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Jest to opcja polecana dla zbiórek na prezenty i spełnianie marzeń.

W ramach opcji prowadzenia zbiórki ze wsparciem Pomagam.pl serwis będzie przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać innych do wpłat poprzez media społecznościowe, reklamy internetowe oraz na stronie głównej serwisu. Otrzymasz również wsparcie merytoryczne i przydatne wskazówki zawarte w poradnikach stworzonych przez ekspertów Pomagam.pl. Wówczas portal pobiera automatycznie 12% od każdej wpłaty, aby pokryć koszty promocji zbiórki. Jest to opcja rekomendowana dla wszystkich zbiórek na leczenie, potrzeby, zwierzęta i inne ważne dla Ciebie cele.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij