Zbiórka Spójrz w oczy Malwince - miniaturka zdjęcia

Spójrz w oczy Malwince

Zbiórka Spójrz w oczy Malwince - zdjęcie główne

Spójrz w oczy Malwince

1 966 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 78 osób
Wpłać teraz
 

Jeśli ten pies miał kiedyś opiekuna, to chyba lepiej, że już nie ma go na horyzoncie. Stan, w jakim przyjechała do nas niespełna dwuletnia Malwinka to wynik miesięcy zaniedbań, braku jakiejkolwiek opieki weterynaryjnej, a i prawdopodobnie życia od urodzenia w bardzo złych warunkach.

Malwinka błąkała się przez dłuższy czas w jednej z podkieleckich miejscowości. Wychudzona do granic możliwości, z wygiętym w pałąk grzbietem, z olbrzymim ubytkiem sierści, szukała pomocy łasząc się do każdego przechodnia. Niestety, spotykała się jedynie z obojętnością, lub, co gorsze, z kopniakami. Mijano ją udając, że problem nie istnieje. Tylko jedna osoba, Pani Małgosia, pochyliła się nad cierpiącą suczką, zabrała ją do domu i poprosiła o pomoc.

Malwinka przebywa w Klinice Braci Mniejszych, gdzie jest obecnie diagnozowana. Duże zmiany skórne wskazują na grzybicę, nużycę i świerzb. Sunia jest też potwornie zarobaczona, a jej stan świadczy o długotrwałym zagłodzeniu. Ma podawany pokarm kilka razy dziennie w niewielkich ilościach, bo rzuca się na jedzenie połykając bez gryzienia.

Mimo bólu i cierpienia jest przesympatyczną pacjentką kliniki. Dzielnie znosi wszystkie zabiegi, z ufnością podchodzi do człowieka. To dobrze, bo przed nią długie miesiące leczenia. Z doświadczenia wiemy też, że leczenie psów w takim stanie jest nie tylko długotrwałe, ale też kosztowne. Mamy nadzieję, że możemy liczyć na Waszą pomoc finansową.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.08.19
  12.08.19

  Trzymaj się maleńka, teraz już będzie tylko lepiej. Dziękuję za to że jesteście i pomagacie tak okrutnie skrzywdzonym braciom mniejszym.

 • Iwona - awatar

  Iwona

  10.08.19
  10.08.19

  Psiaku trzymaj się 💘

 • Milena Wu. - awatar

  Milena Wu.

  18.03.19
  18.03.19

  Powodzenia!

 • Yelka i Yoda - awatar

  Yelka i Yoda

  14.03.19
  14.03.19

  Zawsze wspieramy bidulki :)

1 966 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 78 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 78

Malgorzata P - awatar
Malgorzata P
20
Krystyna - awatar
Krystyna
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Małgorzata Sot - awatar
Małgorzata Sot
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
magda b - awatar
magda b
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij