Zbiórka Spójrz w oczy Malwince - zdjęcie główne

Spójrz w oczy Malwince

1 996 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 80 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Jeśli ten pies miał kiedyś opiekuna, to chyba lepiej, że już nie ma go na horyzoncie. Stan, w jakim przyjechała do nas niespełna dwuletnia Malwinka to wynik miesięcy zaniedbań, braku jakiejkolwiek opieki weterynaryjnej, a i prawdopodobnie życia od urodzenia w bardzo złych warunkach.

Malwinka błąkała się przez dłuższy czas w jednej z podkieleckich miejscowości. Wychudzona do granic możliwości, z wygiętym w pałąk grzbietem, z olbrzymim ubytkiem sierści, szukała pomocy łasząc się do każdego przechodnia. Niestety, spotykała się jedynie z obojętnością, lub, co gorsze, z kopniakami. Mijano ją udając, że problem nie istnieje. Tylko jedna osoba, Pani Małgosia, pochyliła się nad cierpiącą suczką, zabrała ją do domu i poprosiła o pomoc.

Malwinka przebywa w Klinice Braci Mniejszych, gdzie jest obecnie diagnozowana. Duże zmiany skórne wskazują na grzybicę, nużycę i świerzb. Sunia jest też potwornie zarobaczona, a jej stan świadczy o długotrwałym zagłodzeniu. Ma podawany pokarm kilka razy dziennie w niewielkich ilościach, bo rzuca się na jedzenie połykając bez gryzienia.

Mimo bólu i cierpienia jest przesympatyczną pacjentką kliniki. Dzielnie znosi wszystkie zabiegi, z ufnością podchodzi do człowieka. To dobrze, bo przed nią długie miesiące leczenia. Z doświadczenia wiemy też, że leczenie psów w takim stanie jest nie tylko długotrwałe, ale też kosztowne. Mamy nadzieję, że możemy liczyć na Waszą pomoc finansową.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.08.2019
  12.08.2019

  Trzymaj się maleńka, teraz już będzie tylko lepiej. Dziękuję za to że jesteście i pomagacie tak okrutnie skrzywdzonym braciom mniejszym.

 • Iwona - awatar

  Iwona

  10.08.2019
  10.08.2019

  Psiaku trzymaj się 💘

 • Milena Wu. - awatar

  Milena Wu.

  18.03.2019
  18.03.2019

  Powodzenia!

 • Yelka i Yoda - awatar

  Yelka i Yoda

  14.03.2019
  14.03.2019

  Zawsze wspieramy bidulki :)

1 996 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 80 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 80

Zdzisława - awatar
Zdzisława
10
Wiktor - awatar
Wiktor
20
Malgorzata P - awatar
Malgorzata P
20
Krystyna - awatar
Krystyna
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Małgorzata Sot - awatar
Małgorzata Sot
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!
Wspierasz zbiórki i akcje charytatywne? Wesprzyj nas za darmo!

Przekaż 1% podatku na Fundację Pomagam.pl - wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę fundacji: fundacja-pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

🇺🇦🇵🇱 Zakładasz zbiórkę na pomoc dla Ukraińców - kliknij tutaj. Informacje dla firm - kliknij tutaj

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij