Leczenie i rehabilitacja Aresa

121 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Małgorzata Zatorska - awatar

Małgorzata Zatorska

Organizator zbiórki

Długo wahałam się, czy zwrócić się do Państwa z prośbą o pomoc. Jest tylu potrzebujących. Ostateczne wątpliwości rozwiały błagalne spojrzenia mojego przyjaciela, który tak bardzo chce jeszcze żyć. Ares ma już trzynaście lat, dla owczarka niemieckiego to dużo. Ciało odmawia posłuszeństwa, ale wola przeżycia jest ogromna. Wielu doradzało radykalne rozwiązania, ale nie ma ich przy mnie kiedy Ares walczy ze swoim ciałem, nie ma ich kiedy w oczach pojawia się błysk szczęścia na widok pełnej miski, turlającej się w jego kierunku piłki, ożywienia kiedy widzi kota na horyzoncie. Umysł ma w pełni sprawny, szwankuje kręgosłup, zwyrodnienia w łapach powodują ogromny ból, ale temu wszystkiemu można zaradzić. Potrzeba tylko środków, których ja nie mam. Ares jest członkiem mojej rodziny, dla niego zrobiłabym wszystko, ale pewnych kwestii nie przeskoczę. Rehabilituję na ile tylko mogę sobie pozwolić, ostatnio jest to bardzo utrudnione, bo Ares nie mógł chodzić przez zaostrzenie dolegliwości. To kolejny taki kryzys, który razem przetrwaliśmy. Wytrzymał cewnikowanie, kroplówki, silne zakażenie organizmu osłabiło organizm, ale dzięki pomocy może jeszcze chodzić.  Być może  w pampersach i na wózku jak już bywało, ale jemu to nie przeszkadza. Rozwiązaniem jest intensywna rehabilitacja i osocze bogatopłytkowe ( podanie go ma zredukować ból i umożliwić fizjoterapię). 

Proszę Państwa o pomoc, razem możemy wszystko. 

Faktury za leczenie i zakupione leki oraz sprzęt będę sukcesywnie wykazywać na stronie.

Dziękuję

Małgorzata z Aresem

121 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Małgorzata Zatorska - awatar

Małgorzata Zatorska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij