Leczenie i rehabilitacja Aresa

121 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Zatorska - awatar

Małgorzata Zatorska

Organizator zbiórki

Długo wahałam się, czy zwrócić się do Państwa z prośbą o pomoc. Jest tylu potrzebujących. Ostateczne wątpliwości rozwiały błagalne spojrzenia mojego przyjaciela, który tak bardzo chce jeszcze żyć. Ares ma już trzynaście lat, dla owczarka niemieckiego to dużo. Ciało odmawia posłuszeństwa, ale wola przeżycia jest ogromna. Wielu doradzało radykalne rozwiązania, ale nie ma ich przy mnie kiedy Ares walczy ze swoim ciałem, nie ma ich kiedy w oczach pojawia się błysk szczęścia na widok pełnej miski, turlającej się w jego kierunku piłki, ożywienia kiedy widzi kota na horyzoncie. Umysł ma w pełni sprawny, szwankuje kręgosłup, zwyrodnienia w łapach powodują ogromny ból, ale temu wszystkiemu można zaradzić. Potrzeba tylko środków, których ja nie mam. Ares jest członkiem mojej rodziny, dla niego zrobiłabym wszystko, ale pewnych kwestii nie przeskoczę. Rehabilituję na ile tylko mogę sobie pozwolić, ostatnio jest to bardzo utrudnione, bo Ares nie mógł chodzić przez zaostrzenie dolegliwości. To kolejny taki kryzys, który razem przetrwaliśmy. Wytrzymał cewnikowanie, kroplówki, silne zakażenie organizmu osłabiło organizm, ale dzięki pomocy może jeszcze chodzić.  Być może  w pampersach i na wózku jak już bywało, ale jemu to nie przeszkadza. Rozwiązaniem jest intensywna rehabilitacja i osocze bogatopłytkowe ( podanie go ma zredukować ból i umożliwić fizjoterapię). 

Proszę Państwa o pomoc, razem możemy wszystko. 

Faktury za leczenie i zakupione leki oraz sprzęt będę sukcesywnie wykazywać na stronie.

Dziękuję

Małgorzata z Aresem

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
121 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Zatorska - awatar

Małgorzata Zatorska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!
Wspierasz zbiórki i akcje charytatywne? Wesprzyj nas za darmo!

Przekaż 1% podatku na Fundację Pomagam.pl - wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę fundacji: fundacja-pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

🇺🇦🇵🇱 Zakładasz zbiórkę na pomoc dla Ukraińców - kliknij tutaj. Informacje dla firm - kliknij tutaj

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij