Zbiórka Ostatnie długi - zdjęcie główne

Ostatnie długi

3 928 zł  z 6 300 zł (Cel)
Wpłaciło 47 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Zostało nam do zapłaty 6300 zł, żeby rozliczyć się definitywnie z kliniką w naszym mieście. Tak, wiemy, że byłoby mniej, gdyby nie trzy koty, których badania musiałyśmy wykonać na już: Robina, Rozalii i Markizy (Bridget). Największa batalia toczyła się o życie Rozalii i kiedy już zaczęło nam świtać światełko, Rozalia odeszła. Brak nam słów na opisanie tego, jak to na nas wpłynęło. Młodziutka kotka, nie miała jeszcze 7 miesięcy a złapała wszystko jak leci: panleukopenię, zapalenie otrzewnej, koci katar, białaczkę. Walczyłyśmy o nią do końca.

Został nam dług: 6300 zł, który MUSIMY spłacić do końca listopada. Jesteśmy już po rozmowach z innymi lekarzami, którzy są zdecydowani nam pomóc. Ale musimy spłacić nasze długi. Prosimy – wspomóżcie nas, bo same nie damy rady!!!

Na zdjęciach powyżej Elza i Siemka. Dwie kotki, które przeżyły panleukopenię i spędziły w klinice kilka tygodni. Teraz mają nowy dom, żyją!!! 

Relacja ze spłaty zadłużenia będzie prowadzona na bieżąco na naszym fanpage’u na Facebooku. Tu będziemy zamieszczać zdjęcia opłaconych faktur.

Nie zostawiajcie nas w tak trudnym dla naszych kotów czasie!!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Stowarzyszenie Koty Prezesowej - awatar

  Stowarzyszenie Koty Prezesowej

  01.12.2021
  01.12.2021

  Kochani, dziś opłaciłyśmy prawie połowę długu!!! Jesteście najlepsi. Bardzo Wam dziękujemy!!! Jeszcze trochę i będziemy mogły naprawdę odetchnąć z ulgą. Na zdjęciu opłacona faktura i kwota, jaka nam została do zapłaty,

  Zdjęcie aktualizacji 83 055

Komentarze


 • Jacek Świeca - awatar

  Jacek Świeca

  28.11.2021
  28.11.2021

  Trochę kaski wpłaciłem. Pozdrawiam.

3 928 zł  z 6 300 zł (Cel)
Wpłaciło 47 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 47

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ania - awatar
Ania
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Jagoda - awatar
Jagoda
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
Justyna - awatar
Justyna
10
Angelika Korcz - awatar
Angelika Korcz
15
Ania - awatar
Ania
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij