Zbiórka Pchełka Starowinka - zdjęcie główne

Pchełka Starowinka

386 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób

Pchełka Starowinka

Historia jakich wiele - opiekun Pchełki zmarł, jego dwie córki rozpoczęły batalię o mieszkanie i inne przedmioty należące do ojca, ale kot nie stanowił w tej bitwie żadnej atrakcji. Bo Pchełka nie jest rasowa, nie jest nic warta. Do tego to kocia seniorka - ma 16 lat! Czyli po ludzku - przekroczyła osiemdziesiątkę...  

Zdjęcie opisu zbiórki Pchełka Starowinka

Fundacyjne życie Pchełki

Po perypetiach Pchełka trafiła do naszej fundacji. Jest kotką spokojną, opanowaną, wciąż trochę smutną... Niestety jej stan zdrowotny, choć na pierwszy rzut oka dobry - wcale taki nie jest. Kotka nie jest wysterylizowana, ma ząbki do usunięcia, a co najgorsze - guzki na listwie mlecznej :( Ze względu na wiek - potrzebna jest pełna wstępna diagnostyka, a jeśli wyniki będą poprawne - rozległy i inwazyjny zabieg operacyjny. A na to naszej fundacji nie stać... 

Na co zbieramy

Dzięki informacjom od lekarza weterynarii możemy podać pełną listę zabiegów, które niezbędne są Pchełce:

 1. pełne badania krwi, z uwzględnieniem profilu wątrobowego i nerkowego,
 2. rtg obu listew mlecznych,
 3. zabieg sterylizacji,
 4. zabieg usunięcia guzka/guzków bądź całej listwy mlecznej,
 5. wyrwanie ząbków i oczyszczenie tych, które jeszcze jakoś się w kociej mordce trzymają.

Być może ktoś pomyśli, że po co ratować jakiegoś starego kota... Ale Pchełka chce żyć, może jeszcze rok, może dwa. Nie chcemy jej tego odbierać.

Zdjęcie opisu zbiórki Pchełka Starowinka

Aktualizacje


 • Fundacja Przytul Kota - awatar

  Dziękujemy i szukamy domu!

  22.06.2016
  22.06.2016

  Serdecznie dziękujemy wszystkim za wsparcie leczenia Pchełki. Teraz nasza kochana Staruszka szuka domu, w którym mogłaby spędzić jesień swojego życia. Może ktoś z Was chciałby zapewnić jej taki dom? Jeśli tak prosimy o kontakt i zapraszamy również na naszą stronę, gdzie znajdziecie więcej informacji o możliwości adopcji naszych kotów. Zapraszamy <3

Komentarze


 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  28.05.2016
  28.05.2016

  Powodzenia w leczeniu Pchełki i wszystkiego dobrego dla Fundacji

  • Fundacja Przytul Kota - awatar

   Fundacja Przytul Kota - Organizator zbiórki

   29.05.2016
   29.05.2016

   W imieniu Pchełki ślicznie dziękujemy <3

 • Ania - awatar

  Ania

  14.05.2016
  14.05.2016

  Piękny kociak 😍

  • Fundacja Przytul Kota - awatar

   Fundacja Przytul Kota - Organizator zbiórki

   23.05.2016
   23.05.2016

   Dziękujemy <3

 • kociałki - awatar

  kociałki

  10.05.2016
  10.05.2016

  Piękne ma oczka i nie wygląda na swój wiek ;)

  • Fundacja Przytul Kota - awatar

   Fundacja Przytul Kota - Organizator zbiórki

   23.05.2016
   23.05.2016

   Dziękujemy <3

 • Katarzyna - awatar

  Katarzyna

  06.05.2016
  06.05.2016

  Śliczna i pięknie mruczy <3

  • Fundacja Przytul Kota - awatar

   Fundacja Przytul Kota - Organizator zbiórki

   07.05.2016
   07.05.2016

   Dziękujemy <3

 • Aga - awatar

  Aga

  06.05.2016
  06.05.2016

  Kochana moja

  • Fundacja Przytul Kota - awatar

   Fundacja Przytul Kota - Organizator zbiórki

   07.05.2016
   07.05.2016

   Dziękujemy <3

386 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób

Wpłaty: 14

Magdalena - awatar
Magdalena
100
Katarzyna - awatar
Katarzyna
5
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Ula - awatar
Ula
20
Ania - awatar
Ania
10
Anna - awatar
Anna
10
kociałki - awatar
kociałki
5
Krzysztof - awatar
Krzysztof
1
Krzysztof - awatar
Krzysztof
30
Anna - awatar
Anna
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij