Zbiórka Pomoc dla Majusi - zdjęcie główne

Pomoc dla Majusi

38 759 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciły 644 osoby
Wpłać teraz
 
Iwona Dąbrowska - awatar

Iwona Dąbrowska

Organizator zbiórki

Kochani, prosimy Was o wsparcie w walce o życie naszej córki Mai,  bez Waszej pomocy nie damy rady wygrać. Mamy do pokonania bezwzględną chorobę o nazwie neuroblastoma IV stopnia z przerzutami do kości i szpiku kostnego. Ten potwór chce zabrać zdrowie i życie naszej ukochanej córki, a Maja ma tylko 3 lata i całe życie przed sobą.

Od wielu miesięcy naszym domem jest szpital. Maja przeszła osiem cykli chemioterapii, kilkakrotną  paracentezę jamy brzusznej i otrzewnej. Następnie zostały zalecone dwa dodatkowe cykle chemioterapii ze względu na bardzo trudne umiejscowienie guza. Guz oplatał aortę, żyłę wrotną wątroby, żyłę kreskową oraz lewe nadnercze.

Obecnie Maja ma za sobą separację komórek macierzystych w Bydgoszczy oraz operację usunięcia masy resztkowej we Wrocławiu. Niestety droga do wyleczenia będzie bardzo długa i kosztowna. Kolejnymi etapami leczenia będą megachemia, autoprzeszczep komórek macierzystych, radioterapia i końcowa immunoterapia. Czeka nas wiele miesięcy walki o zdrowie Mai. Każdego dnia towarzyszy nam lęk o życie naszego dziecka.


Neuroblastoma to podstępny nowotwór, bardzo oporny na stosowane leczenie ale wierzymy, że uda nam się go wspólnie pokonać! Nasza sytuacja życiowa zmieniła się z dnia na dzień, tata jest na zwolnieniu lekarskim i opiekuje się naszym młodszym synem Michałem, natomiast ja cały czas jestem w szpitalu z Mają.  Od chwili diagnozy tak wygląda nasze życie. Nasza przyszłość to podróże między szpitalami, które są w różnych miastach, a to wiąże się z dużymi wydatkami. Dodatkowo Maja potrzebuje lekarstw, środków opatrunkowych, a w przyszłości sprzętu rehabilitacyjnego, który pozwoli jej odzyskać utracone umiejętności.

Po wygranej walce z nowotworem Maja będzie potrzebować specjalistycznej  rehabilitacji i terapii. W obecnej chwili nie wiemy ile będzie potrzeba czasu i godzin terapii, żeby Maja wróciła do stanu sprzed choroby, a koszt 1 godziny zajęć waha się od 70 do 120 zł.
Będziemy wdzięczni za każde, nawet najmniejsze wsparcie i udostępnienie naszego apelu. Dziękujemy Rodzice Mai.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.04.21
  12.04.21

  Bóg ma Cię w swoje opiece Malutka

 • Monika - awatar

  Monika

  11.04.21
  11.04.21

  Wracaj szybko do zdrowia😘

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.04.21
  10.04.21

  Trzymajcie się!

 • KubaGlazurnik - awatar

  KubaGlazurnik

  10.04.21
  10.04.21

  Zdrowka

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.04.21
  08.04.21

  ♥️

38 759 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciły 644 osoby
Wpłać teraz
 
Iwona Dąbrowska - awatar

Iwona Dąbrowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 644

Klaudia - awatar
Klaudia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
12
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marcin - awatar
Marcin
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Poker Team - awatar
Poker Team
225
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij