Zbiórka Pomoc dla Majusi - zdjęcie główne

Pomoc dla Majusi

46 546 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 879 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Iwona Dąbrowska - awatar

Iwona Dąbrowska

Organizator zbiórki

Kochani, prosimy Was o wsparcie w walce o życie naszej córki Mai,  bez Waszej pomocy nie damy rady wygrać. Mamy do pokonania bezwzględną chorobę o nazwie neuroblastoma IV stopnia z przerzutami do kości i szpiku kostnego. Ten potwór chce zabrać zdrowie i życie naszej ukochanej córki, a Maja ma tylko 4 lata i całe życie przed sobą.

Od wielu miesięcy naszym domem jest szpital. Maja przeszła osiem cykli chemioterapii, kilkakrotną  paracentezę jamy brzusznej i otrzewnej. Następnie zostały zalecone dwa dodatkowe cykle chemioterapii ze względu na bardzo trudne umiejscowienie guza. Guz oplatał aortę, żyłę wrotną wątroby, żyłę kreskową oraz lewe nadnercze.

Pisząc w skrócie obecnie Maja ma za sobą separację komórek macierzystych w Bydgoszczy oraz resekcję guza we Wrocławiu. Pozostała masa resztkowa nowotworu niemożliwa do usunięcia jest atakowana w kolejnych etapach przewidzianego dla Mai protokołu leczenia. Niestety droga do wyleczenia będzie bardzo długa i kosztowna. Kolejne etapy leczenia, które córeczka ma za sobą to ciężka megachemia, autoprzeszczep komórek macierzystych oraz radioterapia. Obecnie jesteśmy po trzecim z pięciu zaplanowanych cykli immunoterapii w Przylądku Nadzei we Wrocławiu. Każdy etap jest ciężki do przejścia dla tak małej dziewczynki...Czeka nas wiele miesięcy walki o zdrowie Mai,a każdego dnia towarzyszy nam lęk o życie naszego dziecka.


Neuroblastoma to podstępny nowotwór, bardzo oporny na stosowane leczenie ale wierzymy, że uda nam się go wspólnie pokonać! Nasza sytuacja życiowa zmieniła się z dnia na dzień. Nasza teraźniejszość i przyszłość to podróże między szpitalami, które znajdują się w różnych miastach, a to wiąże się z dużymi wydatkami.   Po zakończonej immunoterapii rozważamy przyjęcie przez Maję szczepionki przeciw neuroblastomie. Szczepionka ta jest podawana dzieciom tylko w jednej klinice na świecie-w Nowym Jorku, a jej koszt waha się w granicy miliona złotych. Na szczęście pieniądze na szczepionkę są zabezpieczone i czekają na wykorzystanie w tym celu, jeśli Maja zostanie do niej zakwalifikowana. Maja potrzebuje ponadto m.in. środków opatrunkowych, a w przyszłości specjalistycznej rehabilitacji która pozwoli jej odzyskać utracone umiejętności.

 W obecnej chwili nie wiemy ile będzie potrzeba czasu i godzin terapii, żeby Maja wróciła do stanu sprzed choroby, a koszt 1 godziny zajęć waha się od 70 do 120 zł.
Będziemy wdzięczni za każde, nawet najmniejsze wsparcie i udostępnienie naszego apelu. Dziękujemy Rodzice Mai.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.10.2021
  29.10.2021

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.09.2021
  12.09.2021

  Dużo zdrówka i spokoju

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.05.2021
  05.05.2021

  Majeczko Kochany Aniołku, ja mam wnusię, która też nazywa się Maja Dąbrowska, urodziła się 7 lat temu z poważną wadą układu trawiennego. Wiele przeszła od momentu urodzin - liczne operacje, przetaczanie krwi, sepsę i chociaż to nie jest 100% wyleczenie to jest nieźle teraz. I Ty skarbie dasz radę, modlę się za Ciebie tak ja za moją wnusię, bądź dzielna. Poproś rodziców aby modlili się za Ciebie do Ojca Pio. Trzymaj się będzie dobrze Pozdrawiam Anna Dąbrowska

 • Kuba - awatar

  Kuba

  14.04.2021
  14.04.2021

  Zdrowia życzę

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.04.2021
  13.04.2021

  Życzę dużo zdrowia dla córki Mai. Bóg wysłucha Waszej prośby módlcie się odmawiajcie różaniec, pokutujcie i przyjmijcie Ducha Świętego. Gdy bardzo o coś prosimy i jeszcze w nocy kładziemy się krzyżem do modlitwy Pan Wszechmogący w Trójcy jedyny zawsze wysłucha. Jeśli tak się nie stanie pragnie przyjąć córkę do Królestwa Niebieskiego. Nie bójcie się powierzcie jej życie Jezusowi Chrystusowi. On się o Nią zatroszczy.

46 546 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 879 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Iwona Dąbrowska - awatar

Iwona Dąbrowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 879

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Beata - awatar
Beata
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij