Zbiórka Leczenie neurologiczne Luny - zdjęcie główne

Leczenie neurologiczne Luny

1 000 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Melani Szwit - awatar

Melani Szwit

Organizator zbiórki

Luna jest adoptowaną kotką ze schroniska, która ma przekrzywioną głowę wskutek kopnięcia/spotkania z samochodem. Przed adopcją zostałam poinformowana, że ma od roku do półtora, przebadali ją na wskroś, podejrzewali problemy neurologiczne w związku z jej główką, ale okazało się, że jest zdrowa. Zdecydowałam, że jedzie ze mną do domu.
Po kilku miesiącach zaczęły się z nią dziać złe rzeczy, ciągle przerażenie, wynikająca z tego agresja, załatwianie się pod siebie, ciągle chowanie sie pod łóżkiem. Zadzwoniłam do schroniska prosząc o historię leczenia Luny. Okazało się; że nawet badań krwi jej nie zrobili, niczego. 

Udałam się do weterynarza, zrobiłam jej badania krwi, z których okazało się, że ma chorą wątrobę. Została wyleczona, ale z kotką dalej było tak samo. Do tego okazało się, że okłamali mnie co do jej wieku, bo nie jest tak młoda, oceniono ją po uzębieniu na 3 lata. Ponadto, w schronisku jedyne co zrobili, to faszerowali Lunę lekami na zapalenie ucha, aby przywrócić jej głowę do prawidłowej pozycji, mimo, że zapalenia ucha nie miała.

Została pokrzywdzona przez schronisko, a ja niestety nie mam pieniędzy na tak kosztowne leczenie, dlatego zbieram pieniądze na rezonans mózgu Luny. Przy okazji, będzie można udowodnić schronisku jak bardzo zataili fakty.

Luna oprócz niewyjaśnionej ciągłej agresji, strachu i alienacji ma także duże problemy z równowagą. Potrafi spać z parapetu lub łóżka, nie umie wysoko wskakiwać, stąd nie widzę innej opcji, niż odkrycie przyczyny problemu poprzez rezonans.

Wierzę w siłę internetu, mam nadzieję, że zapewnimy Lunie godne życie mimo tak okropnych praktyk ze strony schroniska oraz przyczynimy się do tego, żeby schroniska przestały zatajać fakty.

O czymś takim nie może być cicho.


Komentarze


  • Weronika Brzęczkowska - awatar

    Weronika Brzęczkowska

    07.08.2018
    07.08.2018

    w kitku siłi! Piwidzinii dli Luny <3

1 000 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Melani Szwit - awatar

Melani Szwit

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 32

Maksi Skiba - awatar
Maksi Skiba
14
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Krystian Konwiński - awatar
Krystian Konwiński
50
Ewa Grosbart - awatar
Ewa Grosbart
350
Weronika Brzęczkowska - awatar
Weronika Brzęczkowska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35
Domino - awatar
Domino
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij