Zbiórka Pomóż im- wiaderko ciepła - zdjęcie główne

Pomóż im- wiaderko ciepła

11 980 zł  z 22 000 zł (Cel)
Wpłaciły 253 osoby
OTOZ ANIMALS Schronisko w Dąbrówce k. Wejherowa - awatar

OTOZ ANIMALS Schronisko w Dąbrówce k. Wejherowa

Organizator zbiórki

 Podaruj wiaderko ciepła bezdomniakom ze Schroniska OTOZ Animals w Dąbrówce koło Wejherowa!

Zima zagościła u nas na dobre. W naszym schronisku znajdują schronienie zmarznięte bezdomne psiaki i koty oraz zwierzęta uratowane przed zamarznięciem na łańcuchach podczas interwencji Inspektorów OTOZ Animals.

Felix błąkał się w okolicach Żukowa, u nas jest zaopiekowany i szuka swojego człowieka.

Kminek obawia się otaczającego świata, jest nieśmiały i niewielki.

Każde podarowane 10 zł to jedno symboliczne wiaderko ciepła. Dzienny koszt ogrzewania pomieszczeń, w których przebywają nasi podopieczni wynosi 244,44zł, tak więc potrzebujemy 24 wiaderka ciepła na każdy dzień zimowych miesięcy.

Razem daje to kwotę do końca marca - 22 000zł

Colson uratowany z interwencji w schronisku Bystre próbuje cieszyć się życiem.

Spinner jest seniorem, z racji wieku musimy otoczyć go wyjątkowym ciepłem.

Pomóż nam ogrzać podopiecznych Schroniska OTOZ Animals w Dąbrówce. Aktualnie pod naszą opieką znajduje się 255 psiaków i 102 koty. Dużą grupę naszych podopiecznych stanowią seniorzy - jest ich aż 82.


W naszym Schronisku w Dąbrówce koło Wejherowa znajdują schronienie między innymi psiaki i koty po wypadkach komunikacyjnych oraz z nieleczonymi wcześniej chorobami, wymagające niejednokrotnie zabiegów operacyjnych ratujących życie. To właśnie one najbardziej potrzebują ciepłego, bezpiecznego schronienia.

Młoda sunia Holland spędzi w schronisku pierwszą zimę.

Każdy z naszych podopiecznych ma inną historię, łączy je bezdomność, pragnienie ciepła i bycia pokochanym przez swojego człowieka. Opiekujemy się również porzuconymi szczeniakami. Nie znamy ich historii, nie wiemy co się stało z ich mamą... Trafiają do naszego schroniska zziębnięte i wystraszone. Potrzebują ciepła, miłości i poczucia bezpieczeństwa, aby zaufać człowiekowi.

Szczeniak Joe z nadzieją patrzy w przyszłość.

Zima to najtrudniejszy okres w roku dla podopiecznych naszego Schroniska. Pomóżmy im przetrwać coraz chłodniejsze noce i dni!

Wolf wtula się w każdego człowieka, aby poczuć ciepło.

Alfa trafiła do nas lękliwa i niezsocjalizowana, dopiero w schronisku powoli otwiera się na ludzi.

Koszt ogrzewania niestety rośnie z roku na rok, dlatego zwracamy się do Was z serdeczną prośbą o pomoc. Prosząc o symboliczne wiaderka ciepła mamy na myśli zakup opału i energii elektrycznej. Każda wpłata to wiaderko ciepła dla naszych czworonożnych przyjaciół.

W imieniu podopiecznych serdecznie dziękujemy za każdą wpłatę.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.12.2021
  17.12.2021

  mam nadzieje, że ktoś szybko zaadoptuje te slodziaki!<3

 • oli<3 - awatar

  oli<3

  17.12.2021
  17.12.2021

  kocham pieski

 • Ivett Rybka - awatar

  Ivett Rybka

  16.12.2021
  16.12.2021

  Robicie wielką robotę 😘

 • mika szymkowiak - awatar

  mika szymkowiak

  11.12.2021
  11.12.2021

  robicie cudowną robotę! 💙

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.12.2021
  10.12.2021

  Dużo ciepełka życzę, tego fizycznego i tego z ludzkiego serducha!

11 980 zł  z 22 000 zł (Cel)
Wpłaciły 253 osoby
OTOZ ANIMALS Schronisko w Dąbrówce k. Wejherowa - awatar

OTOZ ANIMALS Schronisko w Dąbrówce k. Wejherowa

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 253

Monika - awatar
Monika
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jola L. - awatar
Jola L.
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Julia - awatar
Julia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Joanna Darga - awatar
Joanna Darga
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anna Tomaśko - awatar
Anna Tomaśko
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij