Zbiórka Pomoc dla Wojownika Jasia - zdjęcie główne

Pomoc dla Wojownika Jasia

153 926 zł z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 383 osoby
Zbiórka zakończona
 

Leczenie Jasia rozpoczęło się w sierpniu 2019 roku, chłopiec trafił na oddział neurologii, gdzie rozpoznano guza u szczytu płuc z naciekami na kręgi szyjne i rdzeń kręgowy. Rozpoczęto, bez wyników badań, leczenie chemioterapią ze względu na szybko postępującą chorobę.Podejrzewano neuroblastomę. Z dnia na dzień ból się nasilał, nasz mały Wojownik nie mógł normalnie funkcjonować bez środków przeciwbólowych, pojawiły się problemy z ruszaniem palcami w prawej rączce, konieczne okazało się podanie sterydów, które trochę poprawiły sytuację. Następnie przeprowadzono szereg kolejnych badań, tomograf, rezonans, USG, scyntografię, zrobiono biopsje szpiku i guza. Wynik badania histopatologicznego był najgorszy z możliwych- RHABDOID TUMOR, najbardziej agresywny nowotwór wieku dziecięcego. Dzięki leczeniu chemioterapią guza udało się zmniejszyć do takich rozmiarów, że możliwa okazała się operacja jego usunięcia. Po operacji podano kolejną chemię. Później wykonano badanie rezonansem, którego wynik był bardzo zły guz ponownie przybrał na sile i bardzo się rozrósł, dodatkowo pojawił się w bardzo złym miejscu w kanale rdzenia kręgowego, nasz Wojownik musiał przyjąć dwa cykle wyniszczającej chemii, przenikającej szpik. Podczas podawania chemioterapii pojawiły się liczne infekcje, które kończyły się wycieńczeniem małego organizmu.

Kilka dni temu nasz Wojownik miał zrobiony rezonans, niestety jego wynik okazał się bardzo zły. Guz urósł i to dużo, uciska worek oponowy, a płynu rdzeniowego nie widać już wcale.
Leczenie w Centrum Zdrowia Dziecka zakończyło się. Jaś wrócił do swojego rodzinnego domu w którym nie był od 5 miesięcy. Nasz mały Bohater dzielnie walczy, ale niestety przeciwnik bierze górę.
Jednak mimo bardzo trudnej sytuacji nie zamierzamy się poddawać, nadal liczymy, że jest szansa leczenia za granicą, nadal szukamy kliniki, która, jeżeli stan zdrowia Jasia na to pozwoli podejmie się leczenia.
Jeżeli tylko nadarzy się jakaś szansa będziemy chcieli z niej skorzystać!
Musimy być jednak do niej przygotowani ponieważ ewentualna szansa na leczenie na pewno będzie wiązała się z ogromnymi kosztami.

Dlatego nadal zachęcamy do wzięcia udziału w zbiórce dla naszego Bohatera


Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.02.20
  11.02.20

  Trzymaj sie Jasiu i walcz! I rodzice tez!

 • Katrina - awatar

  Katrina

  31.01.20
  31.01.20

  Zdrowka rybko, a rodzicom sily !!! 💙

 • Dorota - awatar

  Dorota

  30.01.20
  30.01.20

  Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.01.20
  29.01.20

  Dużo zdrówka !

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.01.20
  26.01.20

  Walcz dzielnie mały wojowniku 💓

153 926 zł z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 383 osoby
Zbiórka zakończona
 

Wpłaty: 2 383

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Paweł i Gośka - awatar
Paweł i Gośka
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paulina - awatar
Paulina
5
Adrian Stasiak - awatar
Adrian Stasiak
10
Lobo_M - awatar
Lobo_M
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij