Zbiórka Tarzan - zdjęcie główne

Tarzan

1 379 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciły 63 osoby

Jelitka wypadły mu razem z kupą.

Biegunka osłabiła go tak bardzo, że karmicielka mogła go złapać i dowieźć do lecznicy.  Tarzan to półdzikusek. Wolałby nie oglądać nas z tak dużej bliskości… Gdyby miał siłę, to na nasz widok, zwiałby na koniec świata. Rozwolnienie, które dręczy kotka musi trwać od dłuższego czasu. Jest wychudzony, osłabiony, ledwo trzymający się na nóżkach.

A do tego ból który musi czuć w tylnej części swojego umordowanego ciałka…

Czeka go operacja i leczenie brzuszka. Tarzan jest sam na świecie. Nie ma swojej Pani ani Pana. Nie ma swojego kocyka, ani ulubionego fotela. To kot wolnożyjący, który nigdy, nic od nas nie chciał.  Ale teraz nie możemy go zostawić samemu sobie…

Błagamy! Pomóżcie!

Aktualizacja 07.07.2018. Tarzan już po operacji. Zabieg się udał, ale kotek jest jeszcze osłabiony. Potrzebuje troszkę czasu by dojść do siebie, a jego brzuszek musi się wyciszyć. Damy znać za parę dni co u niego. Dziękujemy Wszystkim za pomoc i wsparcie! Bez Was nie moglibyśmy pomagać takim biedaczkom jak Tarzanek. 

Aktualizacje


 • Fundacja Przytul Kota - awatar

  Fundacja Przytul Kota

  09.07.18
  09.07.18

  Tarzan odszedł. Jego organizm okazał się zbyt słaby, a pomoc nadeszła za późno. Chociaż dzielnie walczył — przegrał. I my razem z nim. Nie mamy słów by opisać, co dzieje się w naszych sercach i głowach… Żegnaj Tarzanie. Bądź szczęśliwy tam gdzie jesteś.

Komentarze


 • Krzysztof - awatar

  Krzysztof

  07.07.18
  07.07.18

  Powodzenia

 • Ania - awatar

  Ania

  07.07.18
  07.07.18

  Nie mam dużo, i żal mnie ściska że nie mogę dać więcej :( oby udało się go uratować :(

1 379 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciły 63 osoby

Wpłaty: 63

Katarzyna Malinowska - awatar
Katarzyna Malinowska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Angelika - awatar
Angelika
10
Angelika - awatar
Angelika
10
Paulina T - awatar
Paulina T
4
Maja - awatar
Maja
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Iwona - awatar
Iwona
50
Mala - awatar
Mala
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij