Zbiórka Trotek - zdjęcie główne

Trotek

675 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób

Kiedyś musiał być pięknym kocurem wzbudzającym respekt wśród napotkanych kotów. Kiedyś musiał królować na którymś podwórku. Kto wie? Może kiedyś królował nawet w sercu jakiegoś człowieka? Może miział się i mruczał. Może ktoś w brzusio go całował i na rękach nosił… Kto wie?

Lecz czas chwały przeminął bezpowrotnie. Teraz Trotyl jest stary, słaby i nikomu niepotrzebny. Snuje się pod blokiem z paskudną raną na ciele. Humory ludziom psuje…

Mimo rany na boczku i wyraźnego osłabienia kocur nie chce pomocy. Mimo głodu, boi się zaufać i podejść bliżej. Wytrwale omija zastawione na niego klatki łapki. Chce odejść w swoją stronę, zwinąć w kuleczkę w najciemniejszym kącie i zasnąć. Chce mieć spokój. Tylko spokój. Tyle już przeszedł. Tyle bójek stoczył, z tylu śmietników wyjadał resztki, tyle ran wylizał, że już dość. Już nie chce. Nie chce już zdrowieć, dobrzeć, stawać znowu na cztery łapy. Nie chce…

Trotyl trafił pod naszą opiekę po tym, jak tzw. lecznica talonowa zarekomendowała wypuszczenie wolnożyjącego kota po kastracji. Trotyl nadal miał na boku niezaopatrzoną ranę, a w okolicy ogonka zaognione i paprzące się sprawy po kastracji oraz wodnistą biegunkę Dzik czy nie, w takim stanie nie mógł wrócić na dwór.

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    23.07.2019
    23.07.2019

    Żeby był szczęśliwy

675 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób

Wpłaty: 26

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Natalia S - awatar
Natalia S
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Halina Nerkowska - awatar
Halina Nerkowska
20
Komitet Społeczny Podaj Pomocną Dłoń - awatar
Komitet Społeczny Podaj Pomocną Dłoń
75
Magda - awatar
Magda
20
Luuu - awatar
Luuu
50
Aleksandra Krasicka - awatar
Aleksandra Krasicka
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij