Zbiórka Trzęsienie ziemi w Turcji/Syrii - miniaturka zdjęcia

Trzęsienie ziemi w Turcji/Syrii Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Trzęsienie ziemi w Turcji/Syrii - zdjęcie główne

Trzęsienie ziemi w Turcji/Syrii

117 131 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 339 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

6 lutego świat obiegły dramatyczne informacje o potężnym trzęsieniu ziemi w Turcji i Syrii! Z godziny na godzinę rośnie bilans ofiar. Wiele osób wciąż uwięzionych jest pod gruzami zawalonych budynków. Słychać krzyki i płacz... Zdjęcia z miejsc tragedii są przerażające.

Zbiórka powstała we współpracy z Polską Misją Medyczną.  Środki zostaną przeznaczone na pomoc humanitarną ofiarom kataklizmu.

W poniedziałek nad ranem w Turcji doszło do potężnego trzęsienia ziemi, którego siła dochodziła do 7,8 stopnia w skali Richtera. Wstrząsy nastąpiły po godzinie 4 czasu lokalnego, w odległości ok. 30 km od miasta Gaziantep położonego blisko granicy z Syrią. Obecnie liczba zabitych przekroczyła 10 tysięcy, a rannych jest znacznie więcej! Zniszczeniu uległy setki budynków, tysiące osób straciło dach nad głową.

Służby ratunkowe, wolontariusze, sąsiedzi ryzykują własne życie, aby udzielać pomocy poszkodowanym i szukać ludzi uwięzionych pod gruzami. 

Rząd i władze lokalne zapewniają, że będą robić wszystko, co w ich mocy, aby udzielić pomocy poszkodowanym i wspierać ich w tym trudnym czasie. Wiele organizacji humanitarnych i darczyńców z całego świata oferuje swoją pomoc i wsparcie dla ofiar kataklizmu. Polska Misja Medyczna będzie pomagała poszkodowanym na miejscu katastrofy.

"Obecnie w Idlib nasi przyjaciele pracują nad wydobyciem spod gruzów budynków ofiar trzęsienia, którzy do wczoraj żyli w bardzo złych warunkach, a obecnie znalazły się w tragicznym położeniu i potrzebują natychmiastowej pomocy. Polska Misja Medyczna pozostaje w stałym kontakcie z lokalnymi partnerami, z którymi współpracuje od 2017 roku zapewniając pomoc medyczną i protezy dla kobiet i dzieci" - mówi Małgorzata Olasińska-Chart z Polskiej Misji Medycznej.

W tej trudnej sytuacji wszystkich nas łączy wsparcie dla rodzin dotkniętych tą ogromną tragedią. Wszystkie środki ze zbiórki zostaną przekazane Polskiej Misji Medycznej, która działa na miejscu katastrofy.

Szczegóły znajdziecie na profilu Polskiej Misji Medycznej: https://www.facebook.com/PolskaMisjaMedyczna

kontakt dla mediów: [email protected]

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Pomagam.pl - awatar

  Fundacja Pomagam.pl

  14.02.2023
  14.02.2023

  Z całego serca dziękujemy za Wasze dotychczasowe wsparcie dla ofiar trzęsienia ziemi w Syrii i Turcji. Chcemy zrobić wszystko, by pomóc jak największej liczbie osób, które stały się ofiarami kataklizmu. Współpracujemy z Polską Misją Medyczną, która wspiera między innymi Syrian Civil Defense. Są to ratownicy wyciągający ludzi spod gruzów i wolontariusze. To właśnie im pomagamy, dostarczając m.in. paliwo i ciepłe posiłki.  Jak działa Polska Misja Medyczna na miejscu katastrofy?

  W pierwszej kolejności przekażemy środki, które pokryją m.in. uruchomienia ostrego dyżuru i chirurgii urazowej w szpitalu w Szamarin, dostarczenie niezbędnych leków do ośrodków zdrowia, gotowe posiłki dla osób przesiedlonych i paliwo dla potrzebujących placówek służby zdrowia.


  Dziękujemy Wam za wsparcie i wielkie serca. Życzymy wszystkiego dobrego!

  Zdjęcie aktualizacji 113 005

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.02.2023
  14.02.2023

  Pomagajcie tam gdzie pomoc jest najbardziej potrzebna❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.02.2023
  13.02.2023

  Nie bogowie wspierają dzielny naród Turcji i Syrii

 • Wrona - awatar

  Wrona

  13.02.2023
  13.02.2023

  Wsparcie dla Turcji

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.02.2023
  12.02.2023

 • Andrzej - awatar

  Andrzej

  12.02.2023
  12.02.2023

  pomagam.pl/trzesienie-ziemi

117 131 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 339 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 1 339

Maria Lukas - awatar
Maria Lukas
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
alad - awatar
alad
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Katarzyna Grąbska - awatar
Katarzyna Grąbska
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij