Magdalena Ginter - awatar

Magdalena Ginter

Organizator zbiórki

Witajcie! Mam na imię Marcelina. Urodziłam się 6 Grudnia 2016r. w Tucholi. Dostałem 10/10 w skali agar. Byłam zdrowa, silna i nic nie wskazywało na to, że będzie inaczej… Gdy miałam 4 miesiące zaczęłam się źle rozwijać neurologicznie, skontaktowaliśmy się z neurologiem, który stwierdził u mnie asymetrię uleżeniową oraz  kręcz szyjny. Dostałam skierowanie na badania, z których wykazało, że mam cytomegalię, musiałam trafić do szpitala. Potem stwierdzono, że mam Hipertransaminazemie. Rodzice szukali pomocy wszędzie by mi pomóc znaleźć powód choroby ale odsyłano nas od szpitala do szpitala. W końcu trafiliśmy do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Do Warszawy trafiliśmy w 13 miesiącu. Będąc w Warszawie przeszłam biopsję wątroby, która wykazała autoimmunologiczne zapalenie wątroby. Włączono mi leki na razie na stałe, których bardzo nie chce brać, ale muszę… Lekarze nie dają nam konkretnej odpowiedzi czy leki nam pomogą, czy może będę musiała przejść przeszczep wątroby, ale żyjemy cały czas nadzieją. Na dzień dzisiejszy mam prawie 2 lata, a zamiast się poprawiać to stwierdzono u mnie kolejne choroby -małopłytkowość samoistną. W sierpniu 2018 r. trafiłam w ciężkim stanie na oddział Hematologii i Onkologii dziecięcej. Musiałam mieć przetoczoną krew oraz podawanie immonoglobiny.  Po paru dniach wróciłam do stanu dobrego ale lekarze nie potrafią postawić mi konkretnej diagnozy od czego to się dzieje. Po 3 miesiącach trafiłam znowu do szpitala z tego samego powodu - brak płytek, musiałam dostać kolejne dawki leku. Na chwilę obecną nadal nikt nie wie od czego to się wróciło. Na tą chwile biorę leki, które rodzice sprowadzają z Francji, muszę wstawać się na częste kontrole do poradni Hepatologicznej, Neurologicznej, Okulistycznej, Audiologicznej, Hematologicznej oraz jestem pod stałą opieką rehabilitantów. Wszystkie te wizyty, wyjazdy są bardzo kosztowne. Do tej pory rodzice dawali sobie radę sami - teraz proszę Was kochani o pomoc. Jeśli chcielibyście mnie wspomóc finansowo byłabym z rodzicami bardzo szczęśliwa. Liczę na dobro ludzi. Wierzę, że w końcu lekarze mi pomogą i będę w pełni zdrowa. Za każdą wpłatę dziękuje każdemu z osobna. Wierzę, że są ludzie o dobrym sercu. Dokumentacja o mojej chorobie - jest tego sporo dlatego jeśli ktoś w celu sprawdzenia chciałby zobaczyć   proszę pisać śmialo. 

Wybierz kwotę

Aktualności

 • Magdalena Ginter - awatar

  Magdalena Ginter

  05.12.18
  05.12.18

  Witajcie . Mamy za sobą okuliste stwierdził , że jeśli potrafię bawić się zabawka (schowac ja, i odnaleźć ta sama) To narazie jest ok... Zez jeśli będzie się pojawiaj więcej razy , pogarszał się to niestety będę musiała mieć okularki. Ale Narazie musimy ćwiczyć wzrok. Mamy też za sobą już Rtg kręgosłupa , na wynik czekamy jeszcze.. Na chwilę obecną rozchorowalismy się , mamy ostre przeziębienie. Goraczkuje i mam smutne oczka.. I oby mój stan się nie pogorszył.. Jutro są moje 2 urodzinki i rodzice bardzo by chcieli żebym się uśmiechnęła, dlatego tak zrobię napewno . Moim największym prezentem jest , wyzdrowienie . Nie Wyjezdzanie do szpitali, bo tam bardzo tęsknię za domem, za siostrzyczka.. Dzięki Wam i bliskim wierzę że w końcu będę zdrowa. Nie chodzi tylko o pieniążki które mi pomagają , lecz o Wasze wsparcie kochani!!! Za to że jesteście!!! Że ma się wokół siebie tyle wspaniałych osób!!! DZIEKUJE!

  Zdjęcie aktualności 22 670

Komentarze

 • Przemek M. - awatar

  Przemek M.

  22.11.18
  22.11.18

  Trzymam kciuki za Ciebie!!! Wierzę, że wrócisz szybko do zdrowia😀

  • Magdalena Ginter - awatar

   Magdalena Ginter - Organizator zbiórki

   22.11.18
   22.11.18

   Dziekujemy Z calego serca.

 • Oliwia - awatar

  Oliwia

  21.11.18
  21.11.18

  Jestem całym serduchem z Wami kochane!♥️

 • Dorota Mika - awatar

  Dorota Mika

  20.11.18
  20.11.18

  Życzę Zdrowia Aniolku

 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  20.11.18
  20.11.18

  Zdrowiej dziecino 💕

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.11.18
  19.11.18

  Dużo siły i zdrowia!

Magdalena Ginter - awatar

Magdalena Ginter

Organizator zbiórki

Wpłaty - 180

Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Justa Ml - awatar
50
Justa Ml
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Kamil Cytarzynski - awatar
100
Kamil Cytarzynski
Patryk i Kasia - awatar
40
Patryk i Kasia
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Agnieszka Kartaszewicz - awatar
20
Agnieszka Kartaszewicz
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.