Leczenie dla Marcelinki

23 968 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 570 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Magdalena Ginter - awatar

Magdalena Ginter

Organizator zbiórki

Witajcie! Mam na imię Marcelina. Urodziłam się 6 Grudnia 2016r. w Tucholi. Dostałem 10/10 w skali agar. Byłam zdrowa, silna i nic nie wskazywało na to, że będzie inaczej… Gdy miałam 4 miesiące zaczęłam się źle rozwijać neurologicznie, skontaktowaliśmy się z neurologiem, który stwierdził u mnie asymetrię uleżeniową oraz  kręcz szyjny. Dostałam skierowanie na badania, z których wykazało, że mam cytomegalię, musiałam trafić do szpitala. Potem stwierdzono, że mam Hipertransaminazemie. Rodzice szukali pomocy wszędzie by mi pomóc znaleźć powód choroby ale odsyłano nas od szpitala do szpitala. W końcu trafiliśmy do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Do Warszawy trafiliśmy w 13 miesiącu. Będąc w Warszawie przeszłam biopsję wątroby, która wykazała autoimmunologiczne zapalenie wątroby. Włączono mi leki na razie na stałe, których bardzo nie chce brać, ale muszę… Lekarze nie dają nam konkretnej odpowiedzi czy leki nam pomogą, czy może będę musiała przejść przeszczep wątroby, ale żyjemy cały czas nadzieją. Na dzień dzisiejszy mam prawie 2 lata, a zamiast się poprawiać to stwierdzono u mnie kolejne choroby -małopłytkowość samoistną. W sierpniu 2018 r. trafiłam w ciężkim stanie na oddział Hematologii i Onkologii dziecięcej. Musiałam mieć przetoczoną krew oraz podawanie immonoglobiny.  Po paru dniach wróciłam do stanu dobrego ale lekarze nie potrafią postawić mi konkretnej diagnozy od czego to się dzieje. Po 3 miesiącach trafiłam znowu do szpitala z tego samego powodu - brak płytek, musiałam dostać kolejne dawki leku. Na chwilę obecną nadal nikt nie wie od czego to się wróciło. Na tą chwile biorę leki, które rodzice sprowadzają z Francji, muszę wstawać się na częste kontrole do poradni Hepatologicznej, Neurologicznej, Okulistycznej, Audiologicznej, Hematologicznej oraz jestem pod stałą opieką rehabilitantów. Wszystkie te wizyty, wyjazdy są bardzo kosztowne. Do tej pory rodzice dawali sobie radę sami - teraz proszę Was kochani o pomoc. Jeśli chcielibyście mnie wspomóc finansowo byłabym z rodzicami bardzo szczęśliwa. Liczę na dobro ludzi. Wierzę, że w końcu lekarze mi pomogą i będę w pełni zdrowa. Za każdą wpłatę dziękuje każdemu z osobna. Wierzę, że są ludzie o dobrym sercu. Dokumentacja o mojej chorobie - jest tego sporo dlatego jeśli ktoś w celu sprawdzenia chciałby zobaczyć   proszę pisać śmialo.


Aktualizacje


 • Magdalena Ginter - awatar

  Magdalena Ginter

  27.10.2023
  27.10.2023

  Witajcie...
  19.10 . Byliśmy na oddziale hematologii i onkologii dziecięcej... Bądź wyniki niestety się trochę zaś zmieniły... Mamy powiekszona śledzionę, podwyższone próby wątrobowe ( czyli coś zaś się zaczyna...) Ale jesteśmy dobrej myśli... Mamy zaplanowane USG na kolejnej hospitalizacji czyli niebawem ponieważ na oddział ponownie ruszamy 16.11.
  Kochani dużo też zmienia się u nas pod kontem neurologicznym... Marcelinka zaczęła dużo zapominać, nie ma koncentracji , mamy ogólnie spory problem z pamięcią, z agresją, z wyciszeniem się .. z napadami płaczu ... Prawdopodobnie wywołuje to celiakia.... Ale będziemy to badać. Już czekamy na wizytę do naszej pani neurolog i oczywiście psychiatry. W między czasie będzie kardiolog i gastrolog oraz hepatolog. Więc wciąż coś.... Ale niestety jeśli trzeba to my zrobimy wszystko by było tylko znów lepiej! Nie poddajemy się !!!!!

  Kochani jako rodzice chcemy Wam bardzo podziękować , że tyle lat jesteście z naszą córka dobrym serduszkiem!!! ❤️ Dzięki Wam jest łatwiej 🫂❤️.
  Kochani muszę się z Wami podzielić informacja, że zamykamy zbiórkę dla Marcelinki, ponieważ dzięki licytacji dla Marcelinki , na której zdobyliśmy kwotę , która na spokojnie starczy nam i pozowoli leczyć Marcelinke u różnych specjalistów prywatnych, na jedzenie bezglutenowe, leki czy po prostu na jej codzienne potrzeby.
  Oczywiście wrócimy tutaj i będziemy Was informować jak się niewa Marcelinka i jak się potoczy los.. Mam nadzieję że kiedyś ogłosze, że wygrałam szczescie !!!! Że moja wojowniczką wyzdrowiała !! Ale na to jeszcze musimy poczekać.... Ale to nadejdzie ❤️🫂 Ja to wiem! I Wy to wiecie!!!

  Bądźcie z Naszą Marcelinka serduszkiem ❤️❤️❤️❤️ z całego Serca Bardzo Wam dziękujemy za każdy grosz, dobre słowo, za bycie z nami! 💛❤️


  Życzymy Wam z całego serca Wszystkiego Dobrego 🫂❤️❗

  Zdjęcie aktualizacji 130 939

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Mirek - awatar

  Mirek

  29.09.2022
  29.09.2022

  Zdrowia robaczku 🙂

  • Magdalena Ginter - awatar

   Magdalena Ginter - Organizator zbiórki

   29.09.2022
   29.09.2022

   ♥️♥️♥️ dziękujemy ❤️❤️❤️

 • Danuta Wiśniewska - awatar

  Danuta Wiśniewska

  24.06.2022
  24.06.2022

  Życzę powodzenia w leczeniu, dużo siły!

  • Magdalena Ginter - awatar

   Magdalena Ginter - Organizator zbiórki

   28.06.2022
   28.06.2022

   Dziękuję ❤️❤️❤️❤️

 • Grażyna Gajko - awatar

  Grażyna Gajko

  29.01.2022
  29.01.2022

  Trzymaj się sloneczko. Musi być dobrze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.04.2021
  16.04.2021

  Dzielna dziewczynka! Trzymam kciuki!

 • Ilona Siemborska - awatar

  Ilona Siemborska

  12.04.2020
  12.04.2020

  Kochany Aniołku walcz dzielnie, niech Bóg nad Tobą czuwa ❤️

  • Magdalena Ginter - awatar

   Magdalena Ginter - Organizator zbiórki

   12.05.2020
   12.05.2020

   Dziękujemy ;* ❤️❤️❤️

23 968 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 570 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Magdalena Ginter - awatar

Magdalena Ginter

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 570

Klaudia Neumann - awatar
Klaudia Neumann
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Slawomir Wisniewski - awatar
Slawomir Wisniewski
50
Pikachu - awatar
Pikachu
50
Cela - awatar
Cela
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Celina - awatar
Celina
100
Joanna Herrmann przesyłka<3 - awatar
Joanna Herrmann przesyłka<3
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij