Leczenie dla Marcelinki

23 393 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 562 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Ginter - awatar

Magdalena Ginter

Organizator zbiórki

Witajcie! Mam na imię Marcelina. Urodziłam się 6 Grudnia 2016r. w Tucholi. Dostałem 10/10 w skali agar. Byłam zdrowa, silna i nic nie wskazywało na to, że będzie inaczej… Gdy miałam 4 miesiące zaczęłam się źle rozwijać neurologicznie, skontaktowaliśmy się z neurologiem, który stwierdził u mnie asymetrię uleżeniową oraz  kręcz szyjny. Dostałam skierowanie na badania, z których wykazało, że mam cytomegalię, musiałam trafić do szpitala. Potem stwierdzono, że mam Hipertransaminazemie. Rodzice szukali pomocy wszędzie by mi pomóc znaleźć powód choroby ale odsyłano nas od szpitala do szpitala. W końcu trafiliśmy do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Do Warszawy trafiliśmy w 13 miesiącu. Będąc w Warszawie przeszłam biopsję wątroby, która wykazała autoimmunologiczne zapalenie wątroby. Włączono mi leki na razie na stałe, których bardzo nie chce brać, ale muszę… Lekarze nie dają nam konkretnej odpowiedzi czy leki nam pomogą, czy może będę musiała przejść przeszczep wątroby, ale żyjemy cały czas nadzieją. Na dzień dzisiejszy mam prawie 2 lata, a zamiast się poprawiać to stwierdzono u mnie kolejne choroby -małopłytkowość samoistną. W sierpniu 2018 r. trafiłam w ciężkim stanie na oddział Hematologii i Onkologii dziecięcej. Musiałam mieć przetoczoną krew oraz podawanie immonoglobiny.  Po paru dniach wróciłam do stanu dobrego ale lekarze nie potrafią postawić mi konkretnej diagnozy od czego to się dzieje. Po 3 miesiącach trafiłam znowu do szpitala z tego samego powodu - brak płytek, musiałam dostać kolejne dawki leku. Na chwilę obecną nadal nikt nie wie od czego to się wróciło. Na tą chwile biorę leki, które rodzice sprowadzają z Francji, muszę wstawać się na częste kontrole do poradni Hepatologicznej, Neurologicznej, Okulistycznej, Audiologicznej, Hematologicznej oraz jestem pod stałą opieką rehabilitantów. Wszystkie te wizyty, wyjazdy są bardzo kosztowne. Do tej pory rodzice dawali sobie radę sami - teraz proszę Was kochani o pomoc. Jeśli chcielibyście mnie wspomóc finansowo byłabym z rodzicami bardzo szczęśliwa. Liczę na dobro ludzi. Wierzę, że w końcu lekarze mi pomogą i będę w pełni zdrowa. Za każdą wpłatę dziękuje każdemu z osobna. Wierzę, że są ludzie o dobrym sercu. Dokumentacja o mojej chorobie - jest tego sporo dlatego jeśli ktoś w celu sprawdzenia chciałby zobaczyć   proszę pisać śmialo.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Magdalena Ginter - awatar

  Magdalena Ginter

  15.05.2023
  15.05.2023

  Witajcie.. A więc tak . . .
  Byliśmy na kolejnym wlewie imunoglobulin , wszystko poszło zgodnie z planem tak jak od dłuższego czasu szło czyli bez powikłań. Wyniki morfologii dobre, ale wynik IgG wynosi 5,6g/I. Czyli to oznacza niestety , że toczyć musi Marcelinka się dalej. Kolejna wizyta w szpitalu 15.06. 😳
  Oprócz tego mamy jeszcze wcześniej oddział kardiologiczny 11.06. 😳
  Po powrocie wieczorem z oddziału hematologii i onkologii trochę się przespaliśmy i ruszyliśmy w nocy do Warszawy , do poradni kardiologicznej by zobaczyć jak nasze serduszko ♥️, bo to jest też bardzo ważne, a może teraz i najważniejsze z tego wszystkiego ! Tu akurat wieści mamy dobre, ponieważ kurczliwość jest lepsza niż poprzednio , a to super wieści bo to oznacza , że leki które Marcelinka bierze codziennie pomagają i idziemy ku dobremu. Chociaż do tego jeszcze sporo czasu , ale jesteśmy dobrej nadziei! Zwiększono też leki ponownie .
  Ogólnie wróciliśmy również wieczorem , spędziliśmy weekend spokojnie na wsi , przy pięknej pogodzie... Ale mnie jak to mamę , która wyczuła coś niepokojącego i zaczęło coś mnie niepokoić .. a dokładniej tak jak kiedyś wspominałam walczymy z " chrypkami i wydzielenka, której Marcelina sama nie potrafi odkrztusic " i właśnie zaczęło się to nasilać coraz bardziej... Ale bez żadnych dolegliwości typu bolącego gardelka czy mięśni.. ale niestety pojawiło się osłabienie, brak apetytu, i gorączka . 😳😳🤷 Gorączka po roku czasu! Tak długo było dobrze !!! Aż do wczoraj.... Dziś gorączka pojawiła się kolejny raz dlatego był kontakt na Bydgoszcz , udaliśmy się do pediatry , zrobiono crp które wzrosło wysoko i zadecydowano odrazu o antybiotyku. Oczywiście się zgodziliśmy , i będziemy walczyć o powrót do zdrowia w domu by uniknąć szpitala! Dlatego TRZYMAJCIE kciuki za naszą małą dzielna wojowniczkę o szybki powrót do ZDROWia ♥️❗

  " Przeszłość potrafi Nas dopaść znienacka, nawet jeśli przez cały czas staraliśmy się o niej zapomnieć " .. to właśnie mówi o tym jak długo było dobrze...
  Nikt nigdy nie jest i nie będzie przygotowany na takie sytuacje ,bo one przychodzą znienacka.

  Życzymy Miłej nocy kochani 😘♥️❗

  Zdjęcie aktualizacji 120 582

Komentarze


 • Mirek - awatar

  Mirek

  29.09.2022
  29.09.2022

  Zdrowia robaczku 🙂

  • Magdalena Ginter - awatar

   Magdalena Ginter - Organizator zbiórki

   29.09.2022
   29.09.2022

   ♥️♥️♥️ dziękujemy ❤️❤️❤️

 • Danuta Wiśniewska - awatar

  Danuta Wiśniewska

  24.06.2022
  24.06.2022

  Życzę powodzenia w leczeniu, dużo siły!

  • Magdalena Ginter - awatar

   Magdalena Ginter - Organizator zbiórki

   28.06.2022
   28.06.2022

   Dziękuję ❤️❤️❤️❤️

 • Grażyna Gajko - awatar

  Grażyna Gajko

  29.01.2022
  29.01.2022

  Trzymaj się sloneczko. Musi być dobrze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.04.2021
  16.04.2021

  Dzielna dziewczynka! Trzymam kciuki!

 • Ilona Siemborska - awatar

  Ilona Siemborska

  12.04.2020
  12.04.2020

  Kochany Aniołku walcz dzielnie, niech Bóg nad Tobą czuwa ❤️

  • Magdalena Ginter - awatar

   Magdalena Ginter - Organizator zbiórki

   12.05.2020
   12.05.2020

   Dziękujemy ;* ❤️❤️❤️

23 393 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 562 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Ginter - awatar

Magdalena Ginter

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 562

Joanna Herrmann przesyłka<3 - awatar
Joanna Herrmann przesyłka<3
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Magda - awatar
Magda
20
Celina Burczyk Buchnowska - awatar
Celina Burczyk Buchnowska
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Gosia Piesik - awatar
Gosia Piesik
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie lub ze wsparciem serwisu. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa i nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Jest to opcja polecana dla zbiórek na prezenty i spełnianie marzeń.

W ramach opcji prowadzenia zbiórki ze wsparciem Pomagam.pl serwis będzie przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać innych do wpłat poprzez media społecznościowe, reklamy internetowe oraz na stronie głównej serwisu. Otrzymasz również wsparcie merytoryczne i przydatne wskazówki zawarte w poradnikach stworzonych przez ekspertów Pomagam.pl. Wówczas portal pobiera automatycznie 12% od każdej wpłaty, aby pokryć koszty promocji zbiórki. Jest to opcja rekomendowana dla wszystkich zbiórek na leczenie, potrzeby, zwierzęta i inne ważne dla Ciebie cele.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij