Zbiórka zbieramy na siłownie - zdjęcie główne

zbieramy na siłownie

3 311 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 76 osób
Bartosz Chełminiak - awatar

Bartosz Chełminiak

Organizator zbiórki

Witam wszystkich miłośników siłowni!

Ludzie o dobrym sercu może chcielibyście pomóc nam w osiągnięciu nam naszego upragnionego celu  jakim jest wyremontowanie siłowni i stworzenie odpowiednich warunków do uprawiania sportu.

Niestety ,ale sami nie jesteśmy w stanie temu podołać.Ponad 20 lat temu nasz kochany ksiadz parafii w Topólce ,postanowił coś zrobić dla młodzieży z naszej małej Gminy i udostępnił swój lokal oraz zakupił sprzęt ćwiczeń po to,by mieć co ze sobą zrobić i  zamiast używek ,zająć sie uprawianiem sportu.

Początek był całkiem niezły.Ćwiczyło baedzo duzo osób ,na siłowni panował porządek i kultura.Niestety!z biegiem lat część osób nie uszanowała tego co ktoś dał bezinteresownie i kompletnie zdewastował obiekt,do tego większość sprzętu została rozkradziona (WSTYD DLA TYCH KTÓRZY TO ZROBILI)

Co do remontu!Dach przecieka ,cały jest do remontu.Trzeba wylac posadzke na która potrzeba jest 7metrów betonu.Koszta niestety nie są małe ,już teraz dwie wymienione wyżej rzeczy będą kosztowały około 3 tys.zł.Przydało by się też budynek ocieplić,bo ćwiczenie w zimowych warunkach nie należy do najmilszych oraz może grozić kontuzją.

Zwracamy się zatem z prośbą,jeżeli jest ktoś zainteresowany,chętny do pomocy i podarownia niewielkiej kwoty wsparcia to będziemy niezmiernie szczęśliwi i wdzięczni.

Robimy to wkładając swój czas i fundusze-dla wszystkich, którzy w naszej małej miejscowości moga odrzucić wszystkie używki,nudę zamienic w cos fajnego i przydatnego dla samego siebie.

Mega sprawa,jeśli wspólnie udałoby się nam osiągnąć ten cel.Chcemy zarazic tym sportem możliwie każdą osobe,która zdecyduje się prowadzic zdrowy tryb życia.

Oczywiście wszystkie zakupy których dokonamy za wspólnie zebrane pieniążki bedą one dokumentowane i w każdej chwili do wglądu.

Dziękujemy za każdą wpłatę!NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI!!!

Aktualizacje


 • Bartosz Chełminiak - awatar

  Bartosz Chełminiak

  14.03.2019
  14.03.2019

  Witam. Już dziś możemy podziękować za państwa wsparcie i pomoc bo przecież robimy to dla siebie dla naszej gminy i naszych mieszkańców zwłaszcza młodzieży. Już dziś mogę się pochwalić tym że przyjeżdża elektryk na siłownię i robi instalacje oraz Pan który będzie robił dach. Także idziemy do przodu cały czas. We wtorek jedziemy dywany i różne akcesoria które będą na naszej siłowni. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i będziemy dokumentowac wszystko co tylko będzie można. Już dziś mogę zaprosić państwa do polubienia strony Top GYMTopolka

Komentarze


 • Anna Kwiatkowska - awatar

  Anna Kwiatkowska

  15.03.2019
  15.03.2019

  Trzymam kciuki i zycze powodzenia :)

 • Weronika - awatar

  Weronika

  15.03.2019
  15.03.2019

  Powodzenia

 • Vel Boniek - awatar

  Vel Boniek

  15.03.2019
  15.03.2019

  Daj Wam Panie Boże aby reaktywowac te miejsce sam tam kiedyś ćwiczyłem od czasu do czasu więc sentyment się udziela pozdro i powodzenia

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  13.03.2019
  13.03.2019

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Mr.Eco GreeN - awatar

  Mr.Eco GreeN

  12.03.2019
  12.03.2019

  Pozdrowienia dla calej ekipy zbieraczy i dawcow🛐🤝🐾

3 311 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 76 osób
Bartosz Chełminiak - awatar

Bartosz Chełminiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 76

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Polak - awatar
Polak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Katarzyna - awatar
Katarzyna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Pietrzyk - awatar
Pietrzyk
100
Przemek - awatar
Przemek
20
Anonim - awatar
Anonim
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
NiechWamBickiRosna - awatar
NiechWamBickiRosna
9

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij