Zbiórka Na ogrodzenie azylu - zdjęcie główne

Na ogrodzenie azylu

892 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sandra Jońska - awatar

Sandra Jońska

Organizator zbiórki

Zbiórka ta powstała na zakup paneli ogrodzeniowych.Kochani jak wiecie udało nam się w końcu po tylu latach kupić ziemię wraz z budynkami gospodarczymi, które zostaną przeznaczone pod nowy azyl. Musimy zacząć niemal od postaw remont budynków gospodarczych jak i zakupu paneli ogrodzeniowych aby nasi podopieczni byli bezpieczni i mieli możliwość wybiegu. W nowym azylu już trzy psie rodzinki znalazły schronienie. To miejsce może uratować setki, tysiące psich i kocich żyć. Jednak musimy je odpowiednio pod to dostosować.Jeśli możecie wrzućcie chociażby symboliczny grosz. Jeśli nie to udostępnijcie nasz apel. Wierzymy, że razem nam się uda uzbierać na zabezpieczenie azylu i będziemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy, że nas wspieracie i jesteście z nami..Również chętnie przyjmiemy panele ogrodzeniowe, siatkę itp jeśli ktoś chciałby nam podarować zachęcamy do kontaktu telefonicznego tel. 735 231 341 bądź przez naszą stronę Cztery Łapy Żychlin.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
892 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sandra Jońska - awatar

Sandra Jońska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 20

Łukasz Borkowski - awatar
Łukasz Borkowski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
RafM - awatar
RafM
20
MateuszG - awatar
MateuszG
20
Tessa - awatar
Tessa
20
Marzena Bachorz - awatar
Marzena Bachorz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
7

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij