Zbiórka Zorza - zdjęcie główne

Zorza

320 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób

Płakała schowana pod samochodem, na jednym z łódzkich osiedli. Gdy usłyszała zbliżających się ludzi, przerażona zaszyła się w podwoziu samochodu i dalej cichutko kwiliła w nadziei, że mama przyjdzie i ją uratuje. Zanim udało nam się dotrzeć na miejsce i wyjąć kociaka z wnętrzności auta, minęło kilkadziesiąt minut. W pobliżu nie było ani kocicy, ani innych kociąt.

Czy Zorza to nietrafiony prezent, który szybko został zwrócony naturze? Czy może ktoś podrzucił nadmiarowy inwentarz na parking, uznawszy że kot, to kot, radę sobie da… Czy co? Zgubiła się kotce wolno żyjącej? Nam pomysły się już kończą, jednakże nie mogliśmy zostawić małej w upale, w samochodzie, który w każdej chwili mógł ruszyć w drogę. Nie mogliśmy zwyczajnie i teraz ją mamy. Mamy Zorzę.

320 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób

Wpłaty: 10

Dorota Stachowiak - awatar
Dorota Stachowiak
20
Iwona Homza - awatar
Iwona Homza
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
lulu - awatar
lulu
10
Beata Roma Gieras - awatar
Beata Roma Gieras
20
Adam Polak - awatar
Adam Polak
10
Magdalena b - awatar
Magdalena b
50
Jola - awatar
Jola
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Księgarnia Bezdomnego Kota - awatar
Księgarnia Bezdomnego Kota
110

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij