Zbiórka Zupowóz dla Zupy na Głównym - zdjęcie główne

Zupowóz dla Zupy na Głównym

66 411 zł  z 59 900 zł (Cel)
Wpłaciło 1 258 osób

"Zakręciłam kluczykiem w aucie, raz, drugi, trzeci. Wiedzieliśmy, że nasz Zupowóz już po kolejnych reanimacjach nie jest w najlepszym stanie, że ciągle coś mu dolega, że tak nie dawno zbuntował się i na dworzec nie wyjechał. Teraz zawiózł  posiłek do osób potrzebie, ale już  ostatni raz. 

Ponad 4 lata dobrej współpracy, ostatnie pół roku to świadomość zbliżającego się końca. 

Już nie wyjedzie zza zakrętu w sobotę, żeby dać sygnał do ustawienia się kolejki. Szczerze, czuję brak…"  17.05.2024, 347 Zupa .

W każdą sobotę jedziemy z przygotowanym posiłkiem dla osób potrzebującym. Zanim zaczniemy gotować przywozimy kilkadziesiąt bochenków chleba – do zupy i na kanapki. W czwartek  robimy zakupy. Na 100 litrów zupy i 200 kanapek trochę ich potrzeba. Kawa, mleko do niej, cukier, ciastka, owoce, warzywa na zupę i kanapki ( 60 kg jak nic) zajmują cały duży wózek platformę.  W piątek jedziemy po kilkadziesiąt kilogramów  mięsa na zupę i kanapki do naszego wieloletniego sponsora. Posiłek musi być pełnowartościowy, bo czasami jest pierwszym i ostatnim w tym dniu. Jak już wszystko mamy przygotowane musimy zapakować do auta. Auta, które to wszystko pomieści i  dojedzie.

Potrzebujemy tego poczucia bezpieczeństwa, że takie auto mamy. Obecne zbliżające się do pełnoletności coraz częściej nas zawodzi i kosztuje. Po ostatniej naprawie za ponad 5 tysięcy powiedzieliśmy sobie, że po raz ostatni. Oczywiście, że nie był ostatni, ponieważ było jeszcze tysiąc złoty, sześćset złotych, a wczoraj na ostatniej prostej, na szczęście już po tym jak głodni zostali nakarmieni odmówił posłuszeństwa i nie pojechał dalej.  

Jednym zdaniem -  Zbieramy na nowy Zupowóz. Nie damy rady nadal funkcjonować na zasadzie dojedzie- nie dojedzie. Każda wpłata przybliży nas do celu. Z góry dziękujemy <3

https://zupanaglownym.org.pl/

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.06.2024
  01.06.2024

  Chłopaki jesteście wspaniali, dokładam tak zwanych parę groszy mam nadzieję, że cel zostanie osiągnięty.

 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  01.06.2024
  01.06.2024

  Trzymam kciuki

 • Mirosław Małyszka - awatar

  Mirosław Małyszka

  01.06.2024
  01.06.2024

  Trzeba Pomagać Pamiętajmy dobro wraca ! Razem Damy Radę !

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.06.2024
  01.06.2024

  Róbcie coś wspaniałego! 🫶Na pewno uda się zebrać środki na nowe auto. Jeszcze tylko chwila cierpliwości. Uda się!!! 🙋🏻‍♀️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.05.2024
  31.05.2024

  Świat zmienia się na lepsze, bo RAZEM robimy więcej ❤️

66 411 zł  z 59 900 zł (Cel)
Wpłaciło 1 258 osób

Wpłaty: 1 258

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Wiesia Krz - awatar
Wiesia Krz
100
Gosia - awatar
Gosia
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Gosia - awatar
Gosia
15
Ewa Gendera - awatar
Ewa Gendera
10
Iza Żuk - awatar
Iza Żuk
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij