Zbiórka Kociaki na skraju - zdjęcie główne

Kociaki na skraju

1 960 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Idzia Czapek - awatar

Idzia Czapek

Organizator zbiórki

Prowadzę dom tymczasowy - Zapomniane kociaki. Przez moje ręce przechodzą kociaki niechciane, w tragicznej sytuacji. Staram się im pomóc jak najlepiej mogę, ale nie da się ukryć, że bez pieniędzy dużo nie zdziałam.

Będą tutaj zawarte wydatki na karmę, żwirek oraz leczenie w kwietniu.


Amor (ok. 15 lat)

Kocurek przetrzymywany przez lata w klatce po króliku. Leżał we własnych odchodach i wymiocinach. Od paru dni odmawiał pokarmu. Trafił do nas z hipotermią, niedożywiony i odwodniony.

Obecnie zalękniony, wycofany, unikający kontaktu z człowiekiem. Z problemami skórnymi - ma alergię pokarmową (jest na diecie eliminacyjnej). Wyniki badań są w normie. 

26.04.2024 r.

Onyx (ok. 8 lat)

Zdjęcie Onyxa pojawiło się na facebooku. Nikt nie chciał zaoferować swojej pomocy. Trafił do lecznicy w trybie pilnym.

Musiał przejść operację usunięcia gałki ocznej. Okazał się być cukrzykiem (obecnie w remisji). Padło u niego podejrzenie raka płaskonabłonkowego (SCC).

Link do zbiórki:

https://pomagam.pl/usuniecie-uszu

Cała dokumentacja medyczna znajduje się w podlinkowanych zbiórkach.


Enzo (ok. 10 lat)

Kociak znaleziony w okolicach cmentarza. Staruszek, niekastrowany kocur. Ma duże braki w uzębieniu. Inwazja pcheł. Kanały słuchowe w opłakanym stanie z silnym stanem zapalnym, ropną wydzieliną i polipami. Infekcja górnych dróg oddechowych, bardzo obfity wypływ z noska. Na USG nerki zmienione ale zobaczymy jak wyjdą w badaniu krwi. Miał też niewielka ilość wolnego płynu w jamie brzusznej.

Obecnie wyniki krwi w normie. Jest już po leczeniu. Czekamy na kastrację i zabieg w pyszczku.

Linki do zbiórek:

https://pomagam.pl/chudzinka-w-potrzebie

https://pomagam.pl/rinoskopia-enza

Cała dokumentacja medyczna znajduje się w podlinkowanych zbiórkach.


Fleur (ok. 5 lat)

Kocica w ciąży znaleziona pod krzakiem. Uszy scementowane świerzbem, stare uszkodzenie rogówki oraz zgromadzenie nadmiaru wydzieliny w puszkach bębenkowych. Doprowadziło to do problemów neurologicznych. Kocica nie jest w stanie wyprostować główki oraz ma problemy z utrzymaniem równowagi.

Link do zbiórki:

https://pomagam.pl/usuniecie-polipa

https://pomagam.pl/rezonans-magnetyczny

Cała dokumentacja medyczna znajduje się w podlinkowanych zbiórkach.


Elvis (ok. 3 lat)

Kocurek ze stada kotów po zmarłym właścicielu. Przeniosły się w poszukiwaniu jedzenie na polane do osób, które nie przeszły obok nich obojętnie. 

Elvis był w tragicznym stanie - wychudzony, niedoborowy. Obecnie przybrał na wadzę, zdiagnozowaliśmy u niego astmę (jest w trakcie leczenia).

Link do zbiórki:

https://pomagam.pl/walka-elvisa

Cała dokumentacja medyczna znajduje się w podlinkowanej zbiórce.

04.04.2024 r.

Karta informacyjna z zabiegu w pyszczku.

Stich (roczek)

Kocurek urodzony na wsi pod Bielskiem. Wraz ze swoją mamą - Nefretete, oraz braćmi - Sidem i Sarną zostali przez nas zabezpieczeni. 


Coly (roczek)

Kocurek uratowany wraz z czwórką rodzeństwa z rozpadającej się piwnicy.


Kora (ok. 3 latka)

Mama Gwiazdki i Bandziorka (rodzeństwo przejęte przez fundację "Koty na zakręcie"). Kocica jest zdziczała, obecnie pracujemy z nią nad oswajaniem.

Link do zbiórki na nią i jej dzieci:

https://pomagam.pl/koty-z-fabryki

Cała dokumentacja medyczna znajduje się w podlinkowanej zbiórce.

03.04.2024 r. 

Szczepienie 

Ivo (ok. 6 lat)

Kocurek spod Mogilna. Trafił do nas odwodniony i wychudzony. Z pyszczka ciekła ropa, a język w 1/3 był zajęty martwicą. Początkowo rokowania były ostrożne. Przyczyną okazało się wrzodziejące zapalenie jamy ustnej - musiał mieć usunięte zęby i wszystko powoli zaczęło się stabilizować. Obecnie jest na dt u Pani Marty.

Link do zbiórki:

https://pomagam.pl/fre

Cała dokumentacja medyczna znajduje się w podlinkowanej zbiórce.


Afgan (ok. 4 lat)

Kocurek z wielkim ropniem na pół głowy - doszło do martwicy. Musiał chodzić tak od dłuższego czasu. Rokowania ostrożne. Niektóre zęby ma wybite, wyniki krwi w porządku.

Link do zbiórki:

https://pomagam.pl/nmwky3

Cała dokumentacja medyczna znajduje się w podlinkowanej zbiórce.

__________________________________________________

Faktury/paragony będą wstawiane w zakładce "aktualizacje".

Dziękuję 🖤🐈‍⬛


Faktury/paragony:


Aktualizacje


  • Idzia Czapek - awatar

    Idzia Czapek

    02.05.2024
    02.05.2024

    Faktura za karmę.

    Zbiórkę zamykam, ostatnia faktura znajduje się na dole w opisie zbiórki, gdyż nie jestem w stanie wrzucić jej w aktualizacje.
    Bardzo dziękuję za wsparcie 🖤

    Zdjęcie aktualizacji 143 073

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Marta B. - awatar

    Marta B.

    16.04.2024
    16.04.2024

    Na nowe, odpicowane uszy Onyxa :)!

1 960 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Idzia Czapek - awatar

Idzia Czapek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 37

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Adela Wągrowska - awatar
Adela Wągrowska
50
Klaudia - awatar
Klaudia
20
Agata - awatar
Agata
20
Adela Wągrowska - awatar
Adela Wągrowska
50
Grzegorz Lizakowski - awatar
Grzegorz Lizakowski
200
Grażyna - awatar
Grażyna
38
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marta - awatar
Marta
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij